SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co ile zmieniać trening aby był efektywny?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25508

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6527
Więc tak jak w temacie...co ile zmieniać plan treningowy żeby treningi na siłowni były efektywne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 933 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11800
jak czujesz trudno mi powiedziec

http://www.sfd.pl/[BLOG]_90packer__Mens_sana_in_corpore_sano.-t1088838.html

"Ciągi w paskach to jak jazda na rowerze z bocznymi kółkami" - BYK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14673 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Co 4-8 tygodni ale to jest tylko teoria bo jak ci dobrze idzie na trengu to po co zmieniac?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
j/w

oraz:
zadawaj w jednym swoim temacie pytania, bo reszta bedzie leciec i mozesz bana zlapac

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Sorki że odświeżam ale nie będe zakładał nowego tematu. Chodzi mi o to jak poznać to czy trening wchodzi czy już czas go zmieniać? PZDR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 960
Jezeli po treningu czujesz sie jakby Cie przejachal walec a poza tym widzisz jakies efekty w lustrze to jest dobrze jezeli cwiczysz dlugo jednym planem to w koncu czujesz, ze nie dziala na Ciebie tak jak powinien bo organizm juz sie przyzwyczail wiec trzeba zmienic np cwiczenia, ich kolejnosc, ciezar, czas przerw itd. Nie mozna ocenic po tygodniu czy plan jest dobry wg mnie. Ja zmieniam plan co 2 miechy. Dla mnie to optymalny czas mezocyklu. Trzeba troche pocwiczyc zanim pozna sie samego siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 192 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2310
Dzięki bardzo nie no mój trening narazie jest spoko po ostatnim trick + klata miałem takie zakwasy jak nigdy ale myślę że to sprawa tego że kreatyna zaczęła działać i daje sobie w kość. Pozdro sog for you :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
trenerzy kaza na silowni zmieniac plan reningowy czesciej niz co 2 miesiace. czy to nie jest wyciaganie kasy? czy miesnie zdaza sie juz przwyzwyczaic? czy dokladanie obciazenia nie jest samo w sobie juz zmiana treningu sluzaca adaptacji miesni poprzez wzrost?
1

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
WituL

CZŁOWIEKU patrz na daty archeologu , a nie nabijaj bez sensu posty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1789
tak wyszukiwarka znalazla, a co temat nie aktualny?

sPoKoLoKo!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 870
Temat aktualny zawsz,e mnie też tu google skierowało.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czy to genetyka i co dalej?

Następny temat

Oceńcie mój trening, ewentualnie powiedzcie co poprawić.,

WHEY premium