SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co dla mnie po FBW Traktora

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 508

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

31

Waga

104

Wzrost

186

Cel treningowy

Krotkoterm.: poprawa zdrowia i sylwetki/redukcja, Srednioterm: byc najsilniejszy na silowni :), Dlugoterm: Wystartowac w MP Oldbojow 3boju :) :)

Staż treningowy na siłowni

5 miesiecy

Uprawiane inne sporty

latem pn, czasem squash

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

dobiore wg potrzeb

Ostatnio przerabiany plan

FBW Traktora

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Przysiad 3x108, Wyciskanie 1x88, Martwy 1x128
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3601
Witam,

Trenuje 5 miesiecy. Jestem caly czas na ujemnym bilansie kalorycznym. Do tej pory trenowalem przez jakis czas planem wg Traktora z jedna seria robocza x 15, ostatnie 2 miesiace 2 serie robocze x 10. Wyniki do jakich doszedlem prezentuje powyzej.

Zastanawiam sie co dla mnie najlepsze dalej. Czy moge kontynuwac trening silowy np. wg skroconego plany stad:

https://www.sfd.pl/FBW_do_oceny-t380753.html

Moje obawy dotycza ew. braku progresu na redukcji. Innymi slowy, do tej pory sila w miare rosla, ale obawiam sie ile to moze potrwac na redukcji i czy podolam temu treningowi tak, aby mial sens (progresja).

Druga opcja to przez najblizsze 2 miesiace trening bardziej wytrzymalosciowy, np. taki:

https://www.sfd.pl/Fbw_5x5_Cel_Redukcja_PomoC_:_Iverson_:-t470421.html

I przy nim redukcja powinna pojsc szybciej, a wejscie na plan skrocony dopiero na "malej masie". Nie ukrywam, ze ta druga opcja jest bardziej klopotliwa i trudna w realizacji. Nie mam silowni tylko dla siebie i nie mam pewnosci, ze trening uda sie wykonac w odpowiednim tempie...

Jesli ew. mozna sprobowac cos innego- bede wdzieczny za rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do treningów. Zrzucenie masy, zmiana sylwetki.

Następny temat

Początkujący, jakie ćwiczenia ? Od czego zacząć ?

WHEY premium