SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co da się osiągnąć w miesiąc

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
Witam!

Jakiś czas temu zacząłem ćwiczyć po, jak wypada na sezonowca, dłuuugiej przerwie

Jestem od ponad 3 miesięcy "na redukcji". Efekty są zadowalające. Jak dotąd zszedłem z 86 kilo wagi do 78, przy tym schudłem w bicepsie tylko o centymetr z 37 na 36. Będę ciągnął dietę i trening jeszcze do końca tego miesiąca, bo akurat jeżdżę na rowerze na zajęcia z angielskiego więc jest mi łatwo gubić tłuszcz.

Chciałbym potem złapać trochę masy mięśniowej, bo czuję się dobrze dopiero jak wyciskam stówę na ławce. Taki jest mój cel jakby to powiedzieć długofalowy.

Jednak na dzień dzisiejszy najważniejsze jest żebym dobrze wyglądał w połowie sierpnia. Jadę wtedy w podróż poślubną i nie chcę mieć pamiątki na całe życie w postaci otłuszczonego brzucha na zdjęciach Taka była moja motywacja do powrotu na siłownię po latach

No dobra kończę pieprzyć przechodzę do pytania. Chodzi o to, czy jeśli w lipcu przestawię się z redukcji na masę to:
- czy w tak krótkim czasie (do połowy sierpnia) mogę w ogóle liczyć na jakieś zauważalne efekty.
- czy przy przemyślanej diecie (+500kcal) przyrost masy będzie się wiązał ze stratą tego, co wypracowałem mozolnie przez ostatnie miesiące redukcji tłuszczu. Czy da się nabrać mięcha bez otłuszczania spowrotem brzucha?

Co radzicie - czy mogę w ostatnim miesiącu przestawić się na masę, czy raczej powinienem ciągnąć dalej tę redukcję, skoro daje efekty.

A może powinienem zabrać się za masę już teraz, a potem znowu wrócić do redukcji. (będzie z tym ciężko)

Dzięki za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
Najpierw masa, potem redukcja Czy beda efekty ? Moze, ale nie wielkie! A przy cwiczeniu na mase zawsze zyskasz kilka kilo tluszczyku! Na brzuchu takze !
Pozdro

Zmieniony przez - Cynio1990 w dniu 2005-06-13 13:58:25

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
Ja wiem, że powinno się robić odwrotnie ale chłopie ja miałem taki brzuch że prawie ciąża. Więc w pierwszej kolejności pozbyłem się tego wora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 431
Skoro mówisz, że nie da się nie łapnąć parę kilo tłuszczu to chyba lepiej pogodzę się z losem sznurasa i pociągnę tą redukcję do samego końca. Zacznę wpieprzać dopiero po ślubie W moim wieku zrzucić 3 kilo tłuszczu to jest robota na 2 miesiące pedałowania jak nic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Sa rozne sposoby osiagniecia celu - lepsze i jeszcze lepsze - zdrowe i mniej zdrowe - generalnie jesli zalezy ci na masie i niechcesz sie zabardzo otluscic, moge ci polecic diete Lov Carb z dodatnim bilansem kalorycznym + treningi areobowe 3 x w tyg po 40 min w 85%cardio max. Do tego oczywiscie suplementacja i odpowiedni trening na mase (polecam Hst ew Cyklicznosc Michaiła) .Co prawda do sierpnia nie zrobisz z siebie Mlodego Arnolda - ale jesli sie przylozysz to przybedzie ci ok 3 kg dobrej jakosci masy. Wybor nalezy do ciebie

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan dla młodego

Następny temat

Plan do poprawy

WHEY premium