SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co Kupić ?!

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Witam
Proszę o poradę.
Kilka razy w tygodniu biegam,2-3 razy w tygodniu pracuję nad siłą tzn. ćwiczenia ciężarkami i do tego trenuje boks 2 razy w tygodniu.
Chciałbym sobie kupić jakiś suplement lub witaminy.Czy dobrym rozwiązaniem byłaby L-karnityna ? Tzn. nie chce się odchudzać jakoś specjalnie ale czytałem że karnityna zwiększa produkcję energii pochodzącej z tłuszczu a to chyba dobra rzecz ? Czy lepiej jak bym sobie kupił jakieś witaminy ? Przy poradzie prosiłbym o linki lub nazwy konkretnych produktów bo rodzajów witami czy karnityny jest bardzo dużo,jedne lepsze drugie gorsze.Prosiłbym o oferty w rozsądnej cenie.Dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
l karnityna to podobno kit. Powiedz na czym Ci dokładnie zależy (siła, masa, wytrzymałość, rześba itd. ) to napewno coś doradzimy

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Najbardziej zależy mi na kondycji,potem na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
(biegam raczej na długie dystanse [tj. około 30 minut zazwyczaj) a co do treningu siłowego to to nie jest taki trening jak na siłowni tylko na wybrane partie tzn tylko ręce ,barki i plecy.
Tak jak wyżej napisałem zależy mi na kondycji no a w drugiej kolejności na sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
zainwestuj lepiej w izotonik - Vitalmax Ionto Vitamin Drink .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Dzięki Pavlo , czekam na dalsze propozycje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40987
Ja dodam tylko jedno,treningu nic nie zastapi czyli trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj bo treningu nic nie zastąpi,na początku przygody z bieganiem odradzałbym kupowanie suplementów poza izotonikami czy witaminami..Kup sobie jakiś izotonik np.Izo plus Sport Drink Powder z olimpa czy jakiś z Vitalmaxsa np.VITALMAX Ionto Vitamin Drink liquid 1000 ml czy jakis jeszcze inny i witaminki Vita.-Min. Multuple Sport są dobre.Pozdro.


Zmieniony przez - Papecik w dniu 2008-02-07 12:23:58

http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/121820
Jeśli ktoś pomoże będę ogromnie wdzięczny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52
Dzięki Papecik
Już wszystko wiem.
Dziękuje wszystkim
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

koszykówka- taktyki

WHEY premium