SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś ze mną nie tak!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Od dosyć długiego czasu (2-3 miechy) odczuwam, że coś się dzieje złego ze mną. Niedługo chyba wybiore się do lekarza, bo zaczynam się naprawde niepokoić.
Najpierw zaczęło się od delikatnego strzelania stawów. Teraz czasami to nie mogę chodzić. Bolą mnie kolana (coraz częśćiej) i troszke zaczynają łokcie i nadgarstki. W kolanach często strzela mi kość i mam wrażenie jakby nie było wody w kolanie - mam uczucie ścierania się kości podczas zginania nogi. Czasami nie moge normalnie jechać na rowerze, a raz nie mogłem iść (kulałem). Staw szczególnie strzela podczas prostowania - to jest nieznośne i baaaardzo nieprzyjemne. Mam wrażenie, że zaraz pękną mi kości.

Do tego dochodzą jakieś skurcze mięśni - cały dzień moge mieć np. skurcze któregos mięśnia brzucha, nogi czy barku. Normalnie widać gołym okiem, jak mięsień sie sam rusza, gdy jest na luzie!

I jeszcze dziwny ból w oczach. Strasznie mi pulsują czasami, często też podczas treningu - czasami się boję, żeby nie pękły mi naczynka, więc nie szaleje z ciężarem.

Osobiście nasuwa mi się jedno - bularioza, czy jakoś tak (choroba od kleszczy). A ty co myślisz? Jeżeli moje przypuszczenia się sprawdzą, to co mam robić, żeby nie skończyć na wózku?

pozdrawiam
wystraszony Acid
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha, jeszcze dwie uwagi:
1) w barku coś mi "skrzypi"; nie strzela (czasami), ale poprostu czasami skrzypi (najbardziej jak wykonuje prostowanie rąk z ciężarkiem nad głową - takie ćwiczonko na triceps).
2) ból w kolanie powoduje uczucie ściskana - jakby ktoś mi ściskał w środku kości, troche krępuje ruchy i jest nieprzyjemne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Nie wyglada to na borelioze
Na te kurcze miesni bierz Aspargin - nie zaszkodzi, ale wydaje mi sie, ze wynikaja one z niedoborow elektorlitowych.
Co do innych objawow, to moga one swiadczyc o kilku schorzeniach. Najlepiej jezeli wykonaloby sie badania dodatkowe (biochemia, morfologia, etc).
Z powodu tych oczu nasuwa mi sie do glowy mlodziencze zapalenie stawow, ale glowy sobie nie dam uciac, ze to to.
Sam rozumiesz, ze najlepiej bedzie dla Ciebie, jezeli obejrzy Cie lekarz.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie posmarowałem sobie kolano maścią ABC (wzmaga ukrwienie w miejscu zastosowania) i co widze? Nie wiem, nigdy nie stosowałem, więc nie wiem, czy to normalne, ale:
1) oba kolana zrobiły się dosłownie czerwone
2) troszke ustał ból (no i fajnie grzeje ).

Czy stosowanie tego typu maści może zaradzić temu młodzieńczemu zapaleniu stawów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Do tego dochodzą jakieś skurcze mięśni - cały dzień moge mieć np. skurcze któregos mięśnia brzucha, nogi czy barku. Normalnie widać gołym okiem, jak mięsień sie sam rusza, gdy jest na luzie!"


Hmm , czy to są skórcze czy może raczej "drżenia" czy "skakania" których nie jesteś w stanie kontrolować (mięsień sam "podskakuje") ? Bo ja miałem właśnie takie skakania

Z kolanami też miałem czasem bardzo podobnie . Mam bardzo małe stawy kolanowe i możliwe że duża ilość przysiadów źle na nie wpływała



"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No takie pulsowanie mięśnia. Raczej to, o czym mówisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najpierw skurcze - niedobór potasu, częściowo może magnezu - czekolada i sok pomidorowy w ramach przyjemnych kuracji. Szklanka soku i 1/2 tabliczki czekolady - po kilku dniach przejdzie. Co do stawów - normalne zużycie powysiłkowe - zbytmio się katujesz i stawy nie mają czasu na regenerację chrząstki. Siarczan glukozaminy będzie za miesiąc do kupienia w sklepie Hi Tec. Do tego może być kolagen i trochę zwolnij tempo.
Pozdrawiam.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie byłem na treningu od prawie miesiąca! A i wcześniej mam trening na luzie. I nie trenuje nóg od conajmniej paru miesięcy. To "coś" jakby postępuje. Coraz większy ból, strzelają mi wszystkie stawy (nawet w okolicach kostek!) a najgorsze jest lewe kolano, które właśnie zaczęło mi skrzypieć.... aż mnie ciarki od tego przechodzą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Acid tak jak napisal Guru kolagen i tu zamiast samej gluokzaminy mozesz wziac Probned Prolaba. Zawiera zarowno glukozamine jak i msm. Duzo skuteczniejszy srodek. I z treningu to co moge Ci zalecic ogranicz na jakis czas ciezar i wykonuj wieksza ilosc powtorzen , nie szarp ,nie zrywaj ruchow ,kazdy ruch wykonuj dokladnie.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Acid - skoro wszystko ograniczyles, a bol nie tylko nie ustepuje, ale i sie nasila, to koniecznie udaj sie do lekarza.
Az zajrzalem do ksiazki, zeby doczytac sobie o mlodzienczym przewleklym zapaleniu stawow... Rzeczywiscie dochodzi do powiklan ze strony oczu, ale przebieg jest jednak odmienny od opisanego przez Ciebie.
Radzilbym Ci wziac sie w garsc i udac sie do doktora!
A masci rozgrzewajace i przewiwzapalne nie zaszkodza.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
o kurde tak sobie czytam i widze ze ładne jeje
ACID - BYŁEŚ W KOŃCU U LEKARZA ????
daj znać jak się czujesz !!!!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mama

Następny temat

moje biedne stawy :(

WHEY premium