SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś przeciwko zakwasom?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1056
hej

mam pakie pytanie - od kwietnia zaczynam trenować sztuki walki - wie ograniczam treningi silowe- tzn- teraz typowo na sile - a jakie srodko przeciwko zakawsom byscie mi polecicli(bialko mam, diete mam,tauryne,- slyszalem ze r-types dobry??)
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
zakwasy to nic innego jak uszkodzone wlookna miesniowe...czuc bool bo jest to rodzaj zapalenia ..podraznia zakonczenia nerwowe i przez to jest uczucie 'zakwaszenia' miesni...

oproocz masci przeciwzapalnych i srodkow przyspieszajacych regeneracje nic wiecej raczej nie znajdziesz...
jednak wg mnnie zakwasy to jedno z najlepszych uczooc jakie moga wystapic na skutek treningu po co je likwidowac tak szybko...samo przejdzie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
..ja się ciesze jak mam zakwasy


..jesli ci to przeszkadza to aby zmniejszyć zakwasy mozesz sproobować rozciągania / sauny / basenu / częste prysznice / masaże itp ...specjalnych produktów na zmniejszenie zakwasów nie ma

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
jak sa zakwasy to znaczy ze trening dziala

ja slyszalem, lecz osobiscie nie probowalem, zeby dosypac troche soli do cieplej wody w ktorej sie kapiemy
1

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
ponoc aspiryna dziala rozrzadzajac krew ale nie testowalem!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w temacie posta
polecem artykul w obencym (4-tym) numerze Perfect Body !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
A konkretnie art Charliego Catesa z 88 strony. Istotnie, będzie w tym wypadku przydatny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dokladnie go mialem na mysli - dzieki za wskazanie strony !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Omega 3 ma podobno działanie przeciwzapalne, ale zakwasy potrzymają 2 dni może 3 i miną, ja tam lubie zakwasy bo wiem że trening dobrze idzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bcaa okolotreningowo i git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
anubis84

niestety jest to poglad stale powtarzany niewiele majacy wspolnego z rzeczywistoscia

mozna miec siwetny trening bez zakwasow
jak i miec beznadziejny trening z zakwasami ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NOWY SMAK!!!!DO OLIMPU!!!

Następny temat

do OLIMPA - przesylka

WHEY premium