SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś na sen

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
Witam, otóż mam okropne problemy z bezsennością. Kładąc się do łóżka zasypiam może po paru godzinach :/ Dni, w których zasypiam w miarę szybko i bezproblemowo jest niewiele :/ W ciągu dnia chodzę wykończony, zawsze po szkole obowiązkowo musi być drzemka, żeby jakoś w miarę funkcjonować ;) Dodam, że przeżywam naprawdę sporo stresu jak na swój wiek (17), ciągle mam skurcze, mięśnie mi drgają, powieki, po spaniu budzę się kompletnie otępiony itp. Macie jakieś patenty na to? Obecnie nie trenuje, dieta czasami jest a czasami nie, może by pomogło tu jakieś MZB / ZMA? Możecie coś polecić, co faktycznie pomoże w takiej sytuacji i będzie odpowiednie dla mojego wieku?
Pozdrawiam

Zmieniony przez - whime w dniu 2011-10-14 23:14:58

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
spróbuje ten benosen, wydaję się ciekawą propozycją i na dodatek nie jest drogi, później zdam relacje

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
przedewszystkim magnez czyli ZMA/MZB sprawdzi się
potem możesz np spróbować z melatoniną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12038 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
moze to przetrenwanie?
magnez smialo mozesz wrzucic do suplementacji.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
bierzesz jakieś pobudzacze?

co jesz przed snem?

od kiedy masz problemy ze spanie,?

robiłeś jakieś badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
Przetrenowanie na pewno nie, mam przerwę od dłuższego czasu

Żadnych pobudzaczy i tym podobnych nie biorę

problemy ze spaniem, naprawdę trudno sprecyzować ale długo, odkąd pamiętam, ale w ostatnich miesiącach się to nasiliło

eksperymentowałem z posiłkami przed snem, raz było to białko i tłuszcze, raz węgle, było wszystko i nic specjalnego nie odczułem ;)

żadnych badań jeszcze nie robiłem,a powinienem mieć jakieś powody do obaw? zawsze wydawało mi się, że jest to "społeczny" problem

Zmieniony przez - whime w dniu 2011-10-14 23:24:11

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
To przez stres. Musisz go jakos odreagowac. Ja mam tak samo-tylko stres sie pojawi to nie moge jest i spac. Przetrenowanie raczej to nie jest skoro nie trenujesz, a dalej masz problem ze snem. Jak nie to wizyta u lekarza rodzinnego i cos ci poradzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8134
Bylem w identycznej sytuacji :) sprobuj nie spac w ciagu dnia a zobaczysz poprawe. no i sobota czy niedziela to staraj sie nie spac do 14 a chodzic spac o 2 w nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11801
Melatonina mi pomogła. Polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 414 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2784
też mi się wydaje, że to przez stres - bo jest go dużo w moim życiu, ciągle jakieś problemy, nowe obowiązki, itp a trzeba jakoś sobie radzić

próbowałem już nie spać w dzień, chodzę do łóżka w optymalnych porach ;) więc także raczej nic z tego

dodam jeszcze, że moja dieta jest mocno uboga w warzywa i owowe, mimo że jakiegoś banana zjem codziennie to nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłem jakieś warzywo, może to też ma jakiś wpływ

spróbuje z tą melatoniną i mzb, a jak sprawa wygląda z nią wygląda? jest dostępna ogólnie w aptekach bez recepty, jakie ceny mniej więcej i w jakich dawkach ją stosować?

Zmieniony przez - whime w dniu 2011-10-14 23:32:38

Jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4752 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42195
Uzupelniaj potas, cynk, magnez.

Musisz opanowac stres, albo idz do lekarza, poradzi ci cos, ewentualnie przepisze.

Melatonine kupisz w aptece, dawka zalezna od mg/1.

Zmieniony przez - michal09 w dniu 2011-10-14 23:37:25

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13216
ZMA w polaczeniu z glutamina spisuje sie rewelacyjnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tested Burner ?

Następny temat

suplement przedtreningowy

WHEY premium