SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clomaden Epi20 Milk Thistle cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Cześć
Czy miał ktoś doczynienia z tego typu środkami i może powiedzieć czy warto kupić na pierwszy w życiu cykl prohormonami?
Nigdy nie stosowałem takich produktów, a chciałbym spróbować zachęcony sloganami reklamowymi.

Clomaden - PureLabs
Epi20 - German Pharmaceuticas
Milk Thickle - Eden Health

Mogę zamieścić tu link z angielskiego sklepu?


1. WIEK: 27

2. WAGA: 104

3. WZROST: 196

4. WYMIARY:
-biceps: 43
-klatka: 120
-udo: 65
-talia: 96

5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat

6. DIETA: 3600 kCal
-białko: 250g
-węglowodany: 425g
-tłuszcz: 130g

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nigdy nie stosowane

8. TRENING: split

9. CEL CYKLU: większe mięśnie

10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0

11. POZIOM BF%: ok. 22%

12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik, chudne bez problemu

13. STAN ZDROWIA: dobry, ból w lędźwiach

14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak

15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2300 kCal

16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130kg
-martwy ciąg: bez rekordu, 50kg
-przysiad: 80kg
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
bocian nie bocian nogi trzeba cwiczyć, wiekszy wyrzut teścia do organizmu jak ostro skatujesz nogi :D od razu lepsze wyniki sa jak sie cwiczy nóżki :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Moja propozycja, odpuść to, weź sprawdzony testosteron - wyjdzie Cię tanio, zdrowo i redukuj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
wez cos sprawdzonego czyli test,dopieta dieta i tnij a prohormony zostaw bo to ze ladnie wygkadaja nie znaczy ze sa super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
No właśnie ten testo musi odpaść, bo nie bardzo podoba mi się jego sposób dostarczania do organizmu ech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
boisz sie zastrzykow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Clomadex na spółę z tamoxem mnie bardzo ładnie odblokował po cyklu na epi. Mimo wszystko już jako syn marnotrawny odradzam epi w pojedynkę. Leć to z testem. Obecnie dorzuciłem epi w 4tym miesiącu testa 500mg/tydz i zupełnie inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
EfektyCzasu
No właśnie ten testo musi odpaść, bo nie bardzo podoba mi się jego sposób dostarczania do organizmu ech


To zostaw doping . A tatuaż byś sobie zrobił czy też byś się bał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Nie, że się boję, ale jakoś nie chce sam sobie tego robić. Jeszcze coś źle zrobię i więcej złego będzie.
No i nie kupię sobie tego w sklepie jednak.

Czemu odradzasz epi samo?
Za słabe czy nie działa wcale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
EfektyCzasu
Nie, że się boję, ale jakoś nie chce sam sobie tego robić. Jeszcze coś źle zrobię i więcej złego będzie.
No i nie kupię sobie tego w sklepie jednak.

Czemu odradzasz epi samo?
Za słabe czy nie działa wcale?


A prohormony to legalne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 102
Mam tatuaż na pół ręki.
Wchodzę do sklepu i je kupuje.
Czyli chyba legalne nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
EfektyCzasu
Mam tatuaż na pół ręki.
Wchodzę do sklepu i je kupuje.
Czyli chyba legalne nie?


Pozdrów właścicieli. W takim razie testo Ci też spod lady wyjmą.

Ciężko sobie zastrzykiem krzywdę zrobić... naprawdę musiałbyś się postarać zrobić wszystko specjalnie odwrotnie. Żadnej filozofii nie ma.


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-08-17 19:42:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyniki badań 7 miesiąc cyklu

Wiecej