SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clexane a alkohol???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470051
Witam!

Może i głupie pytanie ale trudno

chodzi o to że 3 tygodnie miałem operacje nogi rekonstrukcja troczków mięśni strzałkowych(dziś zdjeli mi gips)

kumpel ma osiemnastke dziś a ja biore te zastrzki CLEXANE jestem już po 20 zostało 10.

Chodzi o to czy jak napije się piwa to czy może dojśc do interakcji czy problemów??? chodzi o to czy po spożyciu alkoholu może coś mi się stać

na ulotce nic nie pisało o alko, i teraz nie wiem czy napić się piwka czy nie

Z góry dzięki za odp.

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4426 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
piwo możesz wypic.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
jesli nie masz gruźlicy czynnej choroby wrzodowej lub ostrego zapalenia wsierdza to możesz brac heparynę czyli innymi słowy
nie ma interakcji z alkocholem
sptawdziłem w trzech poddrecznikach farmakologii i nic
1

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieżyt spastyczny oskrzeli..

Następny temat

Soczewki kontaktowe

WHEY premium