SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Citrate - CREAPURE?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
Mam pytanie - czy cytrynian to pewno to Creapure z Degussy co sugerowalaby nazwa?

Co do piro i mono nie ma watpliwosci, jednak na op. citro brakuje "The Creatine Citrate is produced by DEGUSSA AG Company..." No i nr. patentu.
Podobnie jest w katalogu - przy zdjeciu nie ma loga creapure co ma miejsce przy mono i piro.

Czyzby male klamstwo w nazwie? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
SKW SKW!

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
Danone, a skad te wnioski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
logo Creapure napewno jest bo właśnie mam przed sobą opakowanie Creapure Citrate


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
Nie chodzi o logo z przodu etykiety tylko o text ktory napisalem na poczatku i numer patentu - tego nie ma tylko na citrate, na mono i piro jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Jest creapure, a ją produkuje tylko SKW poza tym OLIMP czy bigger wrzucał gdzieś certyfitakty z degussy i jeśli mnie pamięć nie myli to były tam wyszczególnione te trzy kreatyny.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
O tym gdzie jest produkowana creapure nie musisz mi mowic, w tych certyfikatach z tego co ja pamietam nie bylo wyszczegolnienia.

Zreszta glownie chodzi mi o brak informacji na opakowaniu (takiej jak na piro i mono ) - stad moje watpliwosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40994
W certyfikacie nie ma slowa o CITRATE - tylko mono i piro - takze nie mam juz watlpiwosci, ladna sciemka ;)

https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=4&topic_id=88645
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
No ciekawe - faktycznie.

Danone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Panowie, wszystkie te kreatyny są SKW, czyli Degussy. Nie znam szczegółów, ale doszło do fuzji SKW z kimś tam i w efekcie teraz firma nazywa się Degussa. Creapure jest nazwą patentową i zastrzeżonym znakiem towarowym. Ja wiem, że w świadomości Polaków panuje jeszcze zakorzeniony, stary pogląd, iż zastrzeżone znaki towarowe i nazwy patentowe można bezkarnie przywłaszczać. Ale, wierzcie mi, w dzisiejszych czasach jest to możliwe tylko w krajach 3-go świata.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BETA KAROTEN czy ZIELONA HERBATA?

Następny temat

O CO CHODZI Z MOJA GLOWA?!?

WHEY premium