SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawy problem dot. nóg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Mam nieproporcjonalnie duze uda - przy 75 w talii 69 w udzie.. Zawsze mialem je duze - po czesci gen, po czesci 8lat karate. Wyglada to dziwnie.. kazdy na to zwraca uwage.
Obecnie cwicze FBW i zaprzestalem treningu nóg.
Mimo to chcialbym je ladnie pociąc, nie rozbudowując masy nawet o gram na nogach.
Sa jakies cwiczenia zdolne tego dokonac ?
Doskonale wiem ze dieta itp.. ale ja nadal chce budowac góre, natomiast nogi wolalbym miec mniejsze, a lepiej pocięte. Jest to wykonalne ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13931
Nie


jak chcesz to zmasuj samą górę, a potem wejdź na wycinkę, ale tak, żeby robić jednej połowy ciała masę, a drugiej wycinkę to się nie da. Ale radziłbym ćwiczyć jednak te giry ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
Masz duże nogi genetycznie i niestety raczej nic z tym nie zrobisz. Jeśli nie musisz trzymać kat. wagowej to tak jak wspominał kolega wyżej masuj góre) góre... nie pas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3075
Moze i niejestem znawcą ale wiem jedno niezaprzestawaj trenować nóg zrobisz najgłupszy bład jaki moze być.Moze zmien trening nóg na rzezbe.Ćwicz nogi.

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1305
Matys nie da się wytrenować samych nóg na rzeźbe. Jego nogi są podatne na szybki rozwój i wykonując większą liczbe pow. może zwiększyć ich obwód, tym bardziej że jego kopyta są przyzywyczajone do dużej częstotliwości (koleś trenuje karate itp.).
Jednak dobrze mówisz, nogi trzeba ćwiczyć. Spróbuj treningu siłowego z mniejszą liczbą pow. ale raz w tyg.

Zmieniony przez - DAWID.K w dniu 2008-10-18 14:47:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3075
Spróbuj jak DAWID.K Ci doradzil.Powinno pomóc

Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Mam nieproporcjonalnie duze uda - przy 75 w talii 69 w udzie.. -ale o jakiej nieproporcjonalności mówisz, ja tutaj takowej nie widze

swego czasu miałem nieznaczna różnoice pomiedzy udami a talią [w obydwu cos około 70 cm] i nie wydaje mi sie aby to był powód do narzekań.

chyba,że twoje uda nie składaja sie w wiekszości z mięśni- wtedy to inna sprawa, ale gdyby tak było to wątpie aby w talii tez nie było wiecej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Nie no - sa to miesnie, tluszczu nie mam (na oko bf ~10-11%).
Z tym ze po prostu wiele osob zwraca mi uwage ze smiesznie to wyglada... Zakladam spodnie i w udach sa przyciasne, natomiast w pasie moge butelke z woda wlozyc prawie ;)
A jesli zaprzestalbym cwiczenia nog to moze sie to negatywnie odbic na przyrostach góry ?
W woli sprostowania - nie cwicze karate juz od roku.
Po prostu mam dobry gen do nóg chyba..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...myslę, więc że masz zaniedbana górę... no i że kupujesz spodnie w za małych rozmiarach i stad ten efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 363 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9336
wrzuc fote

chcialbym zobaczyc ten Twoj naprawde nietypowy problem...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Góry nie mam zaniedbanej, ja zawsze mialem i tak duze nogi ;) Jesli mialbym byc szczery to do nóg przykladalem sie wlasnie zawsze najmniej. Z przysrostów i masy góry jestem b. zadowolony, a jesli chodzi o rozmiary spodni to niektóre są jeszcze sprzed czasow cwiczen ;D Pas sie w sumie nieznacznie tylko zmienil, ale nogi... XD
Czyli do konkretów : 1)Jesli przestane cwiczyc nogi to zle to wplynie na przysrosty góry ciala ?
2)Jesli chce zeby nogi sie nie rozrastaly to jak mam je cwiczyc (jaka ilosc)
3) Czy sa jakies cwiczenia ktore maja wieksza zdolnosc odizolowanie miesni nóg od siebie, czy wszystko zalezy od diety ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiekszenie masy przy zachowaniu szybkosci i dynamiki

Następny temat

Czas na zmiane treningu

WHEY premium