SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawostki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Natknołem sie ostanio przeglądając gazety na ciekawy artykół własciwie to jest list jakiegos goscia do redakcji magazynu i on opowiada w nim o ludziach ktorzy na jego oczach walili koks wykazując sie przy tym d****izmem i kompletnym brakiem odpowiedzialmości z duzą nutką kretynizmu. To moze byc zarówno przestrogą jak i czyms na poprawienie humoru w stylu dowcipu chociaz jak ja to czytałem to nie wiedziałem czy sie smiac czy płakac. Pomine wstwki typu wstep "szanowna redakcjo czytam wasze czasopismo od dawna" bo za duzo pisania.

...Sam widziałem co potrafią zrobić z człowieka sterydy. Z chudego cichego chłopaka w ciągu 3 miesięcy rodzi się prawdziwy paker który czuje swą moc i potęgę. Ćwicząc coraz większymi cięzarami (doszedł do 45cm w bicepsie na początku miał 30)a po około 4 miesiącach od rozpoczęcia cyklu doznaje powaznej kontuzji łokcia by juz na zawsze pozegnac sie z wysiłkiem fizycznym nawet najmniejszym.


To jest najlepsze!!!!!!!!!!!hehehe
Spotkałem chłopaka który w ciągu 30 dni przyjął ok 20 zastrzyków omandrenu 250przy tym nie cwicząc wogóle tylko jedząc ogromne ilości pożywienia. Efekt? Oszałamiający! w 14 dni ok 30kg lecz na siłowni nie potrafi wycisnąć marnych 80kg przy wadze ponad 90kg.

Widziałem ludzi którzy wyglądali bardzo ładnie proporcjonalnie a za pół roku była to juz sterta tłuszczu ważąca ok 110kg przy wzroście 183cm poniewarz odstawili trreningi. Co najgorsze widziałem jak alkohol zmienia ludzi którzy czują przypływ siły jaką agresje wyzwalaja sterydy. Czy to aby mądre?
Sama kwestia dopingu jest bardzo popularna i jest częstym tematem rozmów w wielu siłowniach. Wielu młodych ludzi zafascynowanych wielkimi mięśniami się nad tym nie zastanawia. Jednak czy sterydy są złe?
Przecież to leki używane w szpitalach przecież wszystko jest dal ludzi....
Ale wszystko jest tez dla kudzi mądrych rozsądnych. Jezeli ktos pochłania 300 tabl metanabolu w ciągu 2 tygodni jak jeden z chłopaków z który rozmawiałem na temay sterydów to juz lekka przesadai skutki uboczne są 5 razy większe od przyrostów siły i masy. Uważma ze kazdy kto ma zamiar brac powinien przynajmniej zapoznac się ze wszystkimi efektami zarówno tymi dobrymi jak i złymi a także z optymalnym dawkowaniem by nie zrobic sobie krzywdy.

Koniec

Dalej były juz tylko zapewnienai autora ze nigdy nie brał koksu i teksty typu "osobiscie uważma ze sterydy są złe" więc tego juz nie pisze bo to nic nie wniesie do tematu.

Moze komus to uswiadomi ze koks to nie cukierki i ze trzeba chociaż troche uwarzac jak sie go stosuje. Mam tu namysli nowicjuszy oczywiście
pozdr

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
srednio raz na 9 dni pojawiaja sie takie ******ly .. do spamu z takim czyms!!

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2333
no dobra, wszystko ok, ale po co napisales, nie rozumiem...

Diuretykom i Dzieciom Neostrady mówimy NIE!
Program z udziałem mistrza Pudziana
http://www.stoptokiohotel.org/news.php?rowstart=5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
A ja dam soga, ja widzę pozytywy

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
Napisałem to po to zebyś wiedział ze tak sie nie robi
pzdr.

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2333
aha

Diuretykom i Dzieciom Neostrady mówimy NIE!
Program z udziałem mistrza Pudziana
http://www.stoptokiohotel.org/news.php?rowstart=5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
fajnie..

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxa+superka+propek ocena

Następny temat

2 cykl w zyciu

WHEY premium