SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cięzka praca a trening

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 580

napisał(a)
Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1502
witam obecnie teraz mam zamiar iść do pracy zalewanie posadzek to chyba ciężka prac a więc chciałbym się zapytać jakie odzywki dodać do mojej diety żeby pracować i trenować moja dieta wygląda mniej więcej tak

1 posiłek jajka 3 gotowane lub smażone chleb razowy
2 twaróg szczypiorek chleb razowy
3 makaron razowy tuńczyk sos pieczarkowy
4 prze siłownio ryz kurczak gotowany jakaś sałatka
5 po treningu tak samo
6 kolacja serek wiejski lub twaróg

nigdy nie wyliczałem kal jem 6 posiłków dziennie i jakieś efekty tam SO z supli zażywam kreatynę i carbo pytam się o jakieś suple bo w pracy zazwyczaj niema przerw co 3 godz rozumiecie zamiast jedzenia może coś wypić jakiś koktajl białko czy coś podobnego proszę o odpowiedz i z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 324 Napisanych postów 37205 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 124602
ale chcesz pytać o trening czy wsponmaganie/żywienie?

jeśli o trening to dział będzie pewnie odpowiedni, ale bez wypełnienaia choćby najważniejszych punktów ankiety nie może się obejść;
http://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1502
Pytam ogólnie o wspomaganie żywienia
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 2086 Napisanych postów 36140 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260634
Nie ten dział.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla laika - siłownia

Następny temat

Dieta do Testu BLASTEX

Kreatyny ranking - najlepsza kreatyna Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Aminokwasy ranking - najlepsze aminokwasy Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne