SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągłe spożywanie glukozy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Pytanie moje dotyczy ciągłego stosowania glukozy/dekstrozy. Załóżmy, że będę spożywał 50g glukozy/dekstrozy codziennie bez przerwy przez ileś tam lat. Do tego nie będzie jakiejś super zdrowej diety tylko taka przeciętna dieta (ale nie znowu taka na fast fudach). Czy stałe stosowanie tej glukozy/dekstrozy przez wiele lat może spowodować jakieś skutki uboczne???
Czy może mieć jakiś negatywny wpływ na zdrowie ludzkie???
(założenie jest teoretyczne)

Pozdrawiam!


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
jezeli odnosi sie to do osoby zdrowej...nic sie nie stanie..pamietac tylko nalezy by owa glukoza byla wliczana w dzienny bilans kaloryczny...i spozywana najlepiej po wysilku fizycznym...gdyz w przeciwnym razie moze to doprowadzic do nadwagi -> otylosci..;)

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
moze
wogole nadmiar ww moze prowadzic do cukrzycy

ogolnie - nie polecam korzystania z glukozy codziennie - jesli sie nie cwiczy
i nie tylko ze wzgledow naukowych ale takze z czystej sklonnosci ludzi do ...przesady - i uwierz mi - wiem co mowie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
podobno nie ma dowodow...naukowych aby nadmiar ww mogl doprowadzic do cukrzycy...aczkolwiek moge sie mylic...

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hmm z tgeo co pamietam to byly ...ale ni ewnikam - pamietajmy ze temat to glukoza
zreszta vegas - gdyby tak kazdy uwazal dokladnie na to co je itd i dodatkowo nadazal za nauka (dzisiejsza nauka ) zylibysmy 100lat albo....30 bo sprawa jak dla mnie (choc dla wielu nie - nie wiem czemu) rownorzedna jest - genetyka
pozdrawiam i dobranoc


tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
tu zgodze sie w 100%..

dobranoc...:)

Pozdrawiam
vegas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Ja osobiście z otyłością problemów niemam (przeciwnie nie mogłem przytyć nawet jak chciałem) ale pytałem głównie z ciekawości i może też z ostrożności troszke. Teraz spożywałęm codziennie dekstroze bo miałem cykl krety. Teraz kiedy mi się skończył będę brał tylko w czasie treningów glukoze. Dzieki wam za odpowiedź, a jeśli ktoś ma inne zdanie albo chce coś dodać to chętnie poczytam.
Aha jeszcze jedno - wiecie jak szybko glukoza zaczyna działać. Dokładnie mam na myśli to jak szybko zostaje zamieniona na energię w organiźmie???

Pozdrawiam!


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dostaje sie do krwioobiegu w czasie ok 30 min

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
sluchaj ja pije glukoze przed treningiem i po z woda;] Jak utrzymasz proporcje to nic sie sie nie stanie, wiec nie panikuj.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 366 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1926
Shiryou widzisz żeby ktoś panikował??? Ja widzę rozsądne pytania i mądre wypowiedzi.

Pozdrawiam!


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

Pozdrawiam!


SFD FIGHT CLUB

"Dla tryumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
dokladnie
pozdrawiam

tequilla.mafia.suple.hardcor.pl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krea czy bialko ?

Następny temat

Białko serwatkowe

WHEY premium