SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciągłe skurcze

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Witam, na początek chciałam się przedstawić mam na Imię Beata.
Od jakiegoś tyg. męczą mnie w nocy skurcze. Są to bardzo mocne skurcze muszę wstać na 5 min, aby coś mi strzeliło, wtedy mogę się znów położyć. Ale zdarza się to codziennie i po kilka "uderzeń". Dopiero jak mi strzeli wtedy się stabilizuje.
NIE JEST TO REUMATYZM!

Nie pisać mi tematów: Było.pl, Google.pl, Opcja "szukaj".
Szukałam wszędzie i nie znalazłam, bądz nie wiem jak to dokładnie napisać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 698
brakuje ci magnezu i witaminy e. zastosoj taka suplementacje jakis czas i po jakims czasie wszystko wrocic do normy. magnaz najlepiej z vit b6 np: mgvit b6 forte. wybor witaminy e tez jest duzy. jesli po 2 tygodniach to nie przejdzie to bedziesz sie pewnie musiala zglasic do lekarza po recepte na potas, bo to tez moze byc powod. ale najpierw sprobuj Mg i Vit e. i jedz duzo warzyw bo one zaieraja duzo witamin i mineralow.

wytrwalosc, cierpliwosc, optymizm i oczywiscie dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 3172 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Skurcze kolana, nie mam żadnych żylaków, ani tym podobnego.
Łapie mnie to tylko w nocy, muszę na chwilę stanąć wyprostować nogę i dopiero wtedy mogę iść znów spać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3667
ale jak to? boli mięsień nad, pod, za kolanem? czy kolano się blokuje? noga drętwieje? bo nie bardzo rozumiem co Ci jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Ehhh,
normalnie w samym kolanie, nie mam tam nic, ani opuchlizny ani czegokolwiek.

Nie pod kolanem, tylko jakby W, czasami się tak dzieje, jakby mi wiercili dziure w kolanie lub je roztrzaskali młotkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3667
no to jeśli to nie reumatyzm, to może poczytaj: [https://www.sfd.pl/chondromalacja_rzepki_moje_doświadczenia-t165576.html], czyjes objawy pasują? ale to chyba jednak nie chondro - tylko w nocy ból łapie i puszcza jak pochodzisz... A jakie badania miałaś, że wykluczono reumatyzm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jesli przyszlabys do apteki,to poradzilabym aspargin lub asparginian forte.Do tego z naturalnych 'lekow' sok pomidorowy (zrodlo potasu) i orzechy(zrodlo magnezu).nie chcialabym stawiac jakiejkolwiek diagnozy,od tego jest lekarz,ale troche to wyglada,jakby miala problemy z krazeniem.Nie zaszkodzi przejsc sie do lekarza,jesli w/w preparaty nie pomoga.

Zmieniony przez - danutha w dniu 2008-05-13 20:36:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mirzaten na apetyt co sadzicie?

Następny temat

czy to w ogole działa?

Wiecej