SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciąża nie ciąży, kiedy Lady zaciąży ;-)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies droga do formy i edukacja.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie gratulować! Jeszcze nie ma czego
A na poważnie - zgodnie z zapowiedzią z poprzedniego dziennika (https://www.sfd.pl/To_się_uda!_Fajna_doopa,_zgrabne_uda_:_-t843153-s33.html), otwieram ladies'owy dziennik ciążowy od poczęcia do powrotu do formy
Jak napisałam w poprzednim dzienniku, pomyślałam sobie, że jest tu kilka dzienników Ladies walczących o sylwetkę po ciąży, ale takiego od początku do końca (bo ja się dopiero zacznę starać ), to jeszcze nie ma. I mam nadzieję, że dla tych, co są jeszcze przed, to będzie ciekawe i zrobi się z tego fajny zbiór rad i jednocześnie obalania ciążowych mitów, a ja będę miała potem fajną pamiątkę

Cele:
1. począć
2. do tego czasu zrobić ile się da, by ciążę zacząć w jak najlepszej formie
3. uniknąć głupot w trakcie jej trwania

Przy poprzedniej ciąży wiedzę miałam zerową i niestety nie było łatwo o mądre wskazówki, choć się starałam. Teraz, dzięki artowi Obliqes i wskazówkom Martuccy w innych dziennikach, mam możliwość pociążować sobie sensownie, za co bardzo dziękuję

Nie ukrywam, że bardzo liczę na wszelkie wskazówki, dyskusje i Waszą obecność w moim dzienniku. Podglądanie z partyzanta to jednak nie to samo. Stęskniłam się
Dobra, koniec tego pitolenia, bo mnie zaraz Marta miętką pipką nazwie


Pomyślałam na początek o treningu nr 1 by Obli. Mogłabym kontynuować też mój poprzedni, ułożony przez trenera, ale nie wiem jak tam progres planować odnośnie zmniejszania ilości powtórzeń (cały czas robiłam 5 serii, w tym 2 rozgrzewkowe, po 20 powtórzeń). Gdyby jednak ktoś patrząc na budowę moich ud uznał, że wykroki i martwy na prostych będą dla mnie lepsze, to zmienię trening na poprzedni. Piszę o tym, bo trener zakazał mi przy budowie moich czworogłowych robić przysiadów, ale Wam ufam bardziej. Z tym, że kiedyś Marta wspominała o dowaleniu mi ćwiczeń na tylny łańcuch funkcjonalny. Ponieważ się nie znam, sama nie kombinuję.

Dieta póki co bez zmian: BTW 120/80/150

Suple: 1g o-3, 3g wiesia, probiotyk, witaminy od miesiąca

No, to jeszcze pomiary, zdjęcia i po bólu... zamknijcie oczy...















Zmieniony przez - figa79 w dniu 2013-03-29 13:55:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie odnośnie pierwszego postu- czemu ciężarna nie odstawiła wiesiołka w ciąży? z tego co mi wiadomo- staram się o ejbi prawie rok juz bezowocnie- wisiołek bierze się tylko do owulacji bo powoduje skurcze macicy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można już?

Jeśli tak, to powitać

I od razu mówię, że do suplementacji dodajemy sobie witaminę D oraz kwas foliowy

Chcesz trening ode mnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zy beda fotki z masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Iza wszędzie masę węszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
super no to obserwuję i ja

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
To będzie jeden z moich ulubionych dzienników fascynuje mnie tzw. ciąża w formie powodzenia życzę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49869
Hej

Baw się świetnie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Figa, ja tamten dziennik przewertowałam od A do Z, i powiem Ci, ze nieraz sie zastanawiałam co z Tobą. Ten tez bede śledzić i dopingować Tym bardziej, ze wsrod moich znajomych tez moda na zaciążanie ostatnio i ciekawe teorie, np zeby podczas owulacji.. nie skakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A po "próbie" powiesić się za nogi i wisieć głową w dół, żeby pociski nie wyleciały w kierunku przeciwnym niż wleciały?

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-03-29 17:05:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie piękne powitanie Ale wiadomo - kto by nie chciał babochłopa w ciąży zobaczyć

Marta, kwas foliowy oczywiście biorę, wit. D - powiedz tylko ile, a co do treningu... Naprawdę? Specjalnie dla mnie? OCZYWIŚCIE, że chcę I już się boję, bo każda się cieszy zanim trening zobaczy A potem to już tylko pot, krew i łzy

Obliqes, a i owszem, zamierzam dokumentować tę masę Choć dopuszczam myśl, że spanikuję w trakcie, bo kończąc poprzednią ciążę obwód pasa miałam identyczny z rozmiarem dvpy A to już nie jest śliczny brzuszek Żyrafki i chwalić się nie było czym

Futrzaczka, a ja gdzieś kiedyś wyczytałam, że kobiety ćwiczące mają większą szansę na ciążę, bo od skakania można sobie pęcherzyk pęknąć jeśli ma się problemy z owulacją Nie wiem jak to by trzeba było skakać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witamina D: 2000IU.

A o treningu pomyślę przez święta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM ZE ZRZUCENIEM WAGI

Następny temat

Konkurs/reziolki

Wiecej