SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudziak

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2097

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
Witam! Przepraszam, że może z tak zbyt błahego problemu rozpoczynam nowy temat ale chciałbym sie dowiedzieć czy wiecie cos na ten temat i mozecie pomóc- otoz jestem szczupłą osobą (tak było od zawsze)i mam problemy z tyciem (dokładniej nie moge prezybrac na masie). Nie stosuje co prawda jakiś oryginalnych diet ale zawsze posiłki moje są zasobne w niezbędne składniki. Odnośnie jeszcze tego tycia - mój dziadek przez cale zycie byl chudy mimo iz jadl w niespozytych ilosciach, to samo tyczy się mojej mamy(inne kobiety pod ty wzgledem jej zazdroszcza). Nie wiem czy mam w sobie jakiś czynnik blokujący, sprawa genów czy poprostu niektore skladniki pokarmowe blokuja rozwoj. Mozecie mi wytlumaczyc o co w tym chodzi i moze jakies zalecenia??? Dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
rzeczywiscie moze masz racje. Chciałem sie skupic ogolnie na bicepsie i widac ze zaniedbalem przedramiona a co do ciezszych ciezarow...coz...sam nie wiem na razie nie przeciazalem sie zbytnio ale moze czas zaczac cos intensywniejszego .Dzieki za porady :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 351 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4648
U Ciebie dominujaca role maja hormony tarczycy odpowiadajace za wzrost dlugosc konczyn itp. a wiec masz uwarunkowania genetyczne do bycia chudym. Ale wcale sie nie zalamuj jedni mysla ze trudno zlapac mase itp. ze totalna lipa jednym slowem, a ja mysle ze gdy zlapie sie mase jest sie szczuplym latwo sie wyrzezbic do tego jak czlowiek wysoki tez spoko wyglada a chodzi o wyglad raczej wiec ciesz sie ze taki jestes a nie jakis otyly

liczy sie tylko masa ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
przed snem najedz sie kiełbasy i zapijaj litrem mleka.Na to nie ma kozaka A na poważnie to podaj swoj wiek wage i zapotrzebowanie kaloryczne to moze Ci ktos pomoze.Jeśli jestes mlody i aktywny fizycznie to trudno Ci bedzie przytyc.Poczytaj troche w tym dziale a odpowiedź na pewno znajdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
ze wzrostem u mnie ciezko bo mam 175 cm a co do wagi to okolo 55. Nie chodzi mi o powazne rooztycie ale jakies nawet skromne 5 kilo i basta. Nie chce wygladac smiesznie ale moglyby sie skonczyc problemy z wyborem rozmiaru koszul. A co do sylwetki to pracuje na nia juz bardzo dlugo ale nie bede sie rozpisywala co do rozmiarow konkretnie bo od tego sa inne dzialy ale dziekuje za wasze odpowiedzi :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
175 cm wzrostu, 55 kg wagi, jestes moj ziom, 3 miesiace temu mialem identyczne wymiary i powiedz jeszce ze w lapie masz 27 ? to pomysle ze jestesmy blizniakami, u mnie to samo dziadek tez byl szczuply cale zycie, no rodzice jzu sa raczej troche grubi tylko ja przecinak ktory nie mial nadzieji ze przytyje chodzby kilogram ....







..... a jednak, tak nie musi byc, po 4 miechac odpowiedniego treningu, trzymania odpowiedniej diety, waze ponad 10kg wiecej, w bicu +5 cm, bylo by jeszce lepieij ale ... ehh ten alkochol NIE martw sie, jak sie postarasz to do wakacji bedzie 70 kg wazyl, poczytaj o cos o diecie i treningu na forum i bedzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
no reke mam troche inna bo 36cm - ale bardzo długo ćwicze i miesni juz nabralem tylko troche kg by sie przydało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o_O najs 36, ja jak zaczynalem to mialem 3 miechy temu 27, teraz mam 32, ale 36 do wakacji zrobie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
36 przy 55 kg i 175... :/ Nie to ze nie wierze, ale troche niedowierzam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to widocznie koles zmarnowal rok albo i wiecej bo pewnie pompowal tylko bica ;] a masa slabiutko, ale kup sobie gainera, uloz diete, dobrze trenuj i zobaczysz tez tyle wazylem a jestem ponad 10kg na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
rozumiem cinkg moze troche przykolorowalem ze wzrostem bo w granicach 173-5 ( czesto mezczyzni podaja wyzej) ale napewno nie z rozmiarem bicepsa- przy najbliższej okazji ( tzn. kiedy pozycze aparat to wkleje kilka zdjec). A na sylwetke pracuje juz prawie od 5 lat a mam 17. Na pocztaku rozciaganie co sprzyja przyspeiszeniu wzrostu i oczywiscie drazek ale nie samo cwiczenie tylko podciaganie, pozniej niewielkie hantelki 5 kg (jedna), ławeczka do miesni brzucha, pozniej ławeczka wielofunkcyjna i konczac na sztandze i hantle (tylko 15 kg jedna).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 882
oczywiscie to jest kolejnosc etapow(postepów) a nie co teraz robie, czyli na poczatku cwizcenie.....itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 pytanka

Następny temat

105kb prosze o pomoc w spaleniu

WHEY premium