SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chudy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem nowy na forum i nie mam praktycznie zadnej wiedzy dietach i tym podobnych wiec z ukladaniem lipa. Jak najprosciej nabrac okolo 10 kilo masy beztluszczowej ? uwzgledniajac to ze mam 177 cm wzrostu, waze 59 kilo i mam bardzo szybka przemiane materii :). narazie nie cwicze na silowni bo dopiero zaczynam i chce przedtem przybrac troche na masie. Prosze o pomoc.

...<<<=====--***--====>>>...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
chcesz nabrac 10 kg beztluszczowej masy bez silowni????

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to jest do negocjacji :) nie musi byc taka beztluszczowa i nie koniecznie az 10 kg ale chce poprostu poprawic cos zanim zaczne cwiczyc. bo silownie mam zaplanowana na listopad. przez ten miesiac cos przeciez mozna zrobic :)

...<<<=====--***--====>>>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
popierwsze musisz miec dietek, która mozesz sobie sam ułożyć,a najlepiej przczytaj sobie drugi temat od góry "robimy mase", jak go przeczytasz to bedziesz wiedział co masz robić



pozdrawiam_młody_

&#8222;Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny i szanuj swego ojca oraz matkę. Przestrzegając tych zasad będziesz panem samego siebie. Uczynią Cię silnym, napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości.&#8221;
-JOE WEIDER, TRENER MISTRZÓW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm. wlasnie takiej odpowiedzi chcialem uniknac ale i tak dzieki. :) Nie znam sie na ukladaniu diet. Te wszystkie opisy sa tak mlo konkretne ze trudno cos zrobic :/ I czemu w tych wszystkich tabelach sa podane ilosci na 100 g produktu. skad ja mam wiedziec ile kromek chleba to 100g albo ile platkow kukurydzianych to 100 g. :/

...<<<=====--***--====>>>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napewno ktos zaczynal od takich parametrow jak i ja i zapewne moglby mi poradzic dzieki czemu "urósł"

...<<<=====--***--====>>>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
r3veal odbierz poczte LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lolek wielkie dzieki o to mi wlasnie chodzilo :) wielki sog dla ciebie.

...<<<=====--***--====>>>...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam ten sam problem z ulozeniem dlatego prosze o jakies rady wze 69 kg i mam 177

To ja ~!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
to na silownie sie chodzi zeby przytyc a nie tyje sie zeby isc na silke...

"kto sie boji robic bledy ten nigdy nie zapisze sie w kartach historii"

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Toldi odbierz poczte LOL

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie a spalanie

Następny temat

weglowodany+bialka=smierc:)))?

WHEY premium