SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chude ramiona

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1746
Witam, ćwiczę już długi czas, widze progres silowy i wyglądowy w wielu partiach mięsni ale nie w ramionach- jak były chudziny tak są, gdzie szukać problemu? obecnie robie 3x tygodniowo FBW
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Nie jestem profesjonalistą ale ze strony technicznej warto zwrócić uwagę na mocne ściskanie sztangielek lub sztangi i żeby trzymanie trwało jak najdłużej. Mi przynajmniej pomogło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
wrzuć cały plan :) dokładnie co kiedy i w ilu seriach i powt . I ogólnie co z żywieniem?

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
W ciemno nic nie oceniamy, plan fotki ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie , link z ankietą + foty i aktualny plan treningowy
https://www.sfd.pl/Regulamin_i_ANKIETA_dzialu_Junior_SFD_-t816238.html

i zobaczymy co należy zmienić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Informacje o Tobie bardzo nam się przydzadzą także jw
Jak ćwiczysz planem fbw już długi czas to najwyższa pora wymienić na inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1746
Lecę tym fbw od miesiąca, może półtorej. Diety takowej nie posiadam - poprostu jem 5 posiłkow dziennie, choć rano mam problem z zjedzeniem czegokolwiek ale zazwyczaj jest to jajecznica z 3 jaj, pozniej w szkole kanapki + gainer, w domu jem 200g karkówki i 100g ryżu/300g ziemniaków, pózniej pierś 100g i ryż 100g + jakies warzywa no i na kolacje omlecik z 3-4 jaj Dodam że mój wiek to 15 lat, jesli ma to znaczenie.
TRENING A
Przysiady 5x5
Wyciskanie Leżąc 5x5
Wiosłowanie 5x5
Wznosy bokiem 3x8
Biceps+Triceps 3x8
Allahy 3x8
Łydki 3x8

TRENING B
Martwy Ciąg Klasyczny 5x5
Wyciskanie Żołnierskie 5x5
Podciąganie Wąsko 5x5
Wyciskanie Wąsko 3x8
Biceps 3x8
Deska x3
Łydki 3x8



Zmieniony przez - Ekranduzy w dniu 2017-01-17 16:00:05

Zmieniony przez - Ekranduzy w dniu 2017-01-17 16:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Rozumie że ten dłuuugi czas co tyle ćwiczysz to miesiąc , półtorej ? NIe myślałeś nad zmianą ilości powt ?? Zmień plan , pracuj nad techniką , i wiedz że jeżeli dieta nie dostarczy wystarczająco dużo kcal to nie będzie wzrostu masy :) .
1

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1746
Ćwiczę okołu 1.5 roku ale wcześniej leciałem splitem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
jeżeli masz taki staż to ten fbw kiepsko wygląda :) . Spróbuj poniedziałek push , sroda pulll piątem fbw .albo po prostu push pull tylko . Albo zmień ten fbw na inny . Może dodaj powtórzenia :) . rozumie że jak masz tydzień gdzie jest 2xB to tylko 5 serii w tygodniu masz na klatke przysiad :itd :) ? Jak chcesz dobrze rozbudować ramiona skup się zeby dobrze rozbudować plecy klatkę itd. Dlatego że przy tych ćwiczeniach dobrze działa biceps i triceps

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1746
Wiadomo to jest plan, ale sam go modyfikuje, często dodaje serie/powtórzenia i na każdym treningu czuję że mięśnie są spompowane. Bedę szukał problemu w diecie w takim razie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do redukcji

Następny temat

Deload,przetrenowanie

WHEY premium