SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Chorwacki typer

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14044

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 149
Witam, co sądzicie o tej stronce

http://best-fix-site.bloger.hr 

To chorwacki typer, jak widać dobrze mu idzie, kupował juz ktoś z was typy?
Jak tak, to piszcie jakie macie z tym doświadczenia. Bo jestem zainteresowany kupnem. Po screenach widać ze wgrywa niezłą kase.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 29003
kupienie typu to inwestycja rzedu 400 pln

zeby sie to oplacalo to musialbys miec powiedzmy 5000 na postawienie

i teraz zalozmy ze akurat tym razem NIE WEJDZIE

kasa przepada

i co?

koles daje solucje ale rownie dobrze moze te obrazki w PS robic

pozatym jak juz mowilem umowy z nim nie masz wiec zabawa dla ryzykantów albo głupców

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2009-07-18 11:21:46

Pozdrawiam

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2405
Jeśli chodzi o kupowanie, to jeszcze nie mam doświadczenia, ale sledziłem ten blog od czasu kiedy jeszcze dawał darmowe, i siedziały ładnie, także nie wydaje mi sie że te screeny to podróbki, ale kto wie, mam zamiar kupic , ale jak bedzie wyższy kurs. Jak kupie i siadzie to napisze.

Pozdr.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13866
w takim przypadku najlepszym wyjściem jest złożyć się w kilka osób na takie płatne typy
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2405
No dokładnie tak zrobiłem, podzwoniłem po kumplach i znalazło sie 9 osób chętnych, jak to oszust to mała strata po 33zł na głowe, a jak koleś na serio ma dobre informacje to bede troche bogatszy, zobaczymy co z tego wyjdzie, napisze jutro albo pojutrze bo powiedział ze 2 godziny przed meczem wysle typy,bo są na weekend.

Zmieniony przez - Mr. Fire11 w dniu 2009-07-18 15:44:15
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13866
Mr. Fire11 a była by możliwość żebym się dołożył (te 30zł), też chętnie bym chciał wygrać jakąś kaskę
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No teraz juz troche za pozno, ale jak się okaże że gość nie wali w ch*ja to do następnej składki mozesz sie dorzucić. Ale jeszcze nie przesądzajmy. pożyjemy zobaczymy.

Pozdr.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hehe, miało sie nosa do interesu, wysłał mi dzisiaj typa przed 12:00, postawiliśmy no i siadło, widze że typy są raczej pewne, dał mi typa z rosyjskiej ligi na remis!
Troche wahania było ale sie opłacało. Idziemy teraz świętować, bo jest za co.

Polecam chorwackiego typera, a może to był fuks, zobaczymy następnym razem.

Pozdr.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138
też z chęcią bym się dołożył do tego interesu.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 576 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 58232
ja również
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak sie złożyło, że za dwa dni jade do pracy na emigracje, wiec nie bede miał neta.
Jesli chcecie sie poskładać to polecam, bo jesli nie siądzie albo coś to mała strata. Powiem tyle, troche gościowi wierze, ale to tylko moje zdanie, dał typa i siadł, ale nie moge was zapewnic ze następne beda dobre, bo go nie znam. W miarę możliwości będę sledził temat.

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapraszam.Najlepsze typy

Następny temat

opłacalny biznes?