SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba podczas brania Cell Pumpa - Antybiotyk

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Witam, od kilku dni jestem chory i najprawdopodobniej od dzisiaj bede mial antybiotyk, poki co bralem normalnie po jednej porcji na czczo, nie czwiczac, nie myslalem ze az tak to sie rozwinie, przerwa w treningach napewno na jakies poltorej tygodnia. Jak teraz zrobic z tym cell pumpem, jestem w srodku cyklu zostalo mi jeszcze 3/4 puszki z dwoch puszek. Poki co uzupelniam duzo wody w organizmie tak aby spadek nie bylo. Zaprzestanie brania cell pumpa bylo by chyba opcja nie w chodzaca w gre. Co zrobic w tym przypadku panowie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
odstaw wszystko, od poniedziałku wznów treningi, organizm musi mieć teraz siłe walczyć z chorobą a nie z katabolizmem, pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 664 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7010
Ja też mam takie zdanie jak kolega wyżej. Powinieneś odstawić suple do czasu aż będziesz zdrowy. wypoczywaj i sie nie przemęczaj bo jeszcze gorzej będziesz miał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1557
Dzięki chlopaki, sog leci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz?

Następny temat

Kelton HEAVY Tryton jak zrobić?

WHEY premium