SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Choroba a traning.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 997

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Witam! Mam takie pytanie... Lekko sie przeziebilem. Nie czuje jakiegos wielkiego oslabienia, nie mam chyba rownierz goraczki i chcialem wiedziec czy spokojnie moge cwiczyc, czy raczej to zaszkodzi a nie pomoze w budowaniu masy? Przelezec i wykurowac sie do konca czy mozna leciec z kreatynka? ;D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli jestes chory - jesets osabiony , a jelsi tdo tego jeszcze beirzesz antybioty, zaprzestan - potraktuj to jako cykl regeracyjny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Jakie tam antybiotyki. Nic nie biore. Ani kataru specjalnie nie mam. Lekko boli gardelko. To wszystko. A akurat mi pasowalo gdybym dzisiaj mogl zaczac cykl, bo pozniej wyjazdy mi sie zaczna na wakacje :/

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
jesli sam mowisz ze nie przeszkadza i nie bezdie pogosznia, nie czujesz sie oslbiony, zapsanujesz nad dieta itp. ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Jest taka zasada, ze kiedy nie czujesz sie na silach, lepiej odpuscic sobie trening i odpracowac go kiedy bedzie juz ok, ale jesli choroba specjalnie Ci nie przeszkadza to smialo.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-06-28 20:41:07

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Juz jestem po treningu... Mialem ostatnio troche przerwy i dobrze zregenerwoalem organizm i mimo tego przeziebienia na prawde dobrze mi sie tarmosilo sztange :D Mam nadzieje, ze nei bedzie skutkow ubocznych ;D Dzieki za rady :D

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie wcisnąć barki?

Następny temat

Klatka - Cwiczenia

WHEY premium