SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chleb razowy zamiast ryżu??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6816
Witam mam maly problem.Kulturystyke trenuje juz 6 lat skonczyłem szkołe i dorwałe robódke.Niestety mam ułozony plan dnia tak ze prawie nie mam czasu na jedzenie ledwo co wykombinowałwm godzinke na trening ale naszczescie tyle mi wystarczy.Moje pytanie brzmi czy moge zamiast ryzu jesc chleb razowy bo z braku czasu nie mam kiedy przygotowac ryzu a pozatym je od prawie 6 lat codziennie 2-3 worki ryzu i szczeze mówiac troche mi zbrzydł.Wracając do mojego pytania wiem ze ryz ma indeks glikemiczny równy 87 a chleb razowy 76 wiec bardzo podobny wiec czy moge ryz zastapic w 2 posiłkach chlebem razowym w ilosci ok 200g.Z góry dzieki swoje uwagi prosze pisac

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Pakuj ryz do pojemnika i jedz na zimno, a tak w ogole to nie musisz jesc ciagle ryzu, masz przeciez makaron/kasze/ziemniaki itp. Lepsze to niz chleb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
co? ryz ma 70 a chleb ma 53 takze jest roznica
pewnie wcinaj chleb byleby nie wiecej jak 2 razy dziennie i pamietaj zeby byl to prawdziwy, kwasny, twardy i czarny chleb razowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
chleb pelnoziarnisty + maslo + szynka z indyka jest OK

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 202 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6816
k3ho-chyba lepiej wiem od ciebie jaki indeks glikemiczny ma ryz a jaki chleb.No nie wiem czy kasza, ryz albo ziemniaki som takie super na zimno.
Wiec czy mógłbym jesc np piersi z ty chlebem czy nie?

>>>>SFD FIGHT CLUB<<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
oczywiscie,ze moglbys

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Mozesz.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ŚLEDZIE-rolmopsy

Następny temat

Pare pytań dotyczących redukcji

WHEY premium