SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Chleb pumpernikiel?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24216

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1041
Smakuje mi bardzo taki chleb i przypuszczam ,ze jest zdrowy.Moge go szamac spokojnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 13305 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45246
od czasu do czasu możesz....ale lepszy razowy pełnoziarnisty , razowy ze słonecznikiem , razowy z nasionami SOI....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 13305 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45246
unikaj razowych robionych na miodzie , marmoladzie itp....mozesz też jeść bułki grahamki....

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2008 Napisanych postów 50322 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 460234
Pumpernikiel nie ebdzie dobrym rozwiazaniem, lepiej tak jak koelga wyzej napisal razowy pelonoziarnisty.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33773
mozesz urozmaicic czasem swoja diete takim pieczywem , ale staraj sie bazowac na razowcach pelnoziarnistych. Pozdrawiam
napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 31866 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233406
a czemu niby pumpernikiel nie bedzie dobry?
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 272 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5576
przeczytaj skład na etykiecie, teraz dostpene ciemne chlebki często są barwione karmelem i innymi cukrami i mają wysokie IG, najpewniejsze pieczywo to chyba to własnej produkcji, przepisy na niskoww ciasta są na stronach optymalnych.
1

malinaf

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2008 Napisanych postów 50322 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 460234
Zgadza sie

napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 731 Napisanych postów 31866 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 233406
rozmawiamy o jakims gownie z tesco czy prawdziwym pumperniklu?
napisał(a)
Ekspert
Do wiekszosci daja miod.

napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
no i co z tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jecie na miescie.....

Następny temat

dieta na mase

Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Leksykon suplementacji: Melatonina Leksykon suplementacji: Melatonina Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Ochrona stawów - jak ją wspomóc? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę!