SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chleb na śniadanie.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1276

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Witam.Czy moge jesc chleb zamiast platkow owsianych,oczywiscie chleb razowy?Jadłbym go 3-4 razy w tygodniu jako zamiennik np płatków owsianych.Nie cwicze na silowni.Trenuje boks 5 razy w tygodniu.Teraz musze zbijac wage mam na to 12 dni do zbicia jest okolo 3kg.Myslalem nad takim sniadaniem:kanapka z piersia z kurczaka jakies warzywa i banan.Moze tak byc?Wyczytalem ze skoczkowie narciarscy mają w diecie chleb a dietę mają taką żeby trzymac wagę.

Zmieniony przez - ~Igor w dniu 2013-04-22 21:25:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45863
przy zbijaniu wagi to nie bardzo ten chleb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62102
Takie śniadanie może być.Nie jedz tylko chleba pszennego.Staraj się jeść chleb żytni na zakwasie.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 309
Jak zbijasz wagę to chleb odradzam.

Przy normalnym treningu gdy nie robisz redukcji jeśli jesteś ektomorfikiem to ten chlebek jak najbardziej. Endomorficy chleb starają się ograniczać w diecie ;)

Zmieniony przez - MandM92 w dniu 2013-04-23 12:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Jeśli chcesz chleb to polecam pumpernikiel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Chleb razowy jak najbardziej-źródło węglowodanów plus miotła dla jelit.Jeśli nie jesz całego bochenka na raz to jest ok.U mnie sprzedają w małej piekarni chleb proteinowy.Przy zbijaniu wagi musisz wprowadzić węgle z chleba do całej puli spożywanych w ciągu dnia.Poza tym chleb chlebowi nie jest równy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 809 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10481
ja np uważam że 2kromeczki chleba orkiszowego (około 40g ww) są dobrym rozwiązaniem na każdej diecie lc ;) znam zresztą osoby które i na ckd wtryniały chleb, w małych bo małych ilościach - ale np pół kromki do jajecznicy rano - dla smaku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
jezeli zbijasz wage to wgl powinienes ograniczyc wchlanianie weglo tylko przed treningiem ale tez w malych ilosciach

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam idealnego rywala dla Artura Szpilki

Następny temat

Kontynuować boks czy zacząć KM?

WHEY premium