SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cheat redu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
Siemanko jak w temacie czy cheat raz na tydzień jest dobra opcja? Ostatnio zjadłem cała pizze 42 cm ale to była już przesada hehe ale czy jeden większy co np.niedziele (dnt) jak np. Kilka burgerow z kurczakiem z 2/3, raz na tydzień może być czy lepiej co 2 tyg? Bf już dość niski wiec chyba to nawet dobrze wpłynie na redukcję (intensywne treningi 5x tyg)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
Co się będę je ac z jakimiś cheat mealami, wlecialo dziś z 5k kalorii wszystko na co miałem ochote i do końca redukcji czysta miska, pozdro hehehe ;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
Co do pizzy miała być 60 cm ale się pomyliłem jak zamawiałem hehe he ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
osobiscie cheatow nie uznaje. jak rowniez nie uznaje czegos takiego jak podkrecanie metabolizmu cheatami. tak wiec z mojej strony odpowiedz bedzie na nie, bez znaczenia czy ten cheat zmiescisz w makro czy nie.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Ja też nie uznaje cheatów żeby żreć do opru ile fabryka da - preferuje natomiast opcje zjedzenia rzeczy na które mnie najdzie ochota ale w granicach bilansu kcal. Jak np mam ochote w obote na 3 piwa to zjadam mniej wegli w ciągu calego dnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
Są różne opinie pozwolić se trzeba dla psychy, osobiście jak dobry cheat pójdzie u mnie to nawet ta waga lepiej schodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
Wiadomo bez przesady chodzi tu o cheat meal jeden posiłek więcej kcal a reszta posiłków normalnie z wyjątkiem uciecia tłuszczy i wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Swirowaćnie ma co z dieta bo na scene nikt nie wychodzi - jesli już znamy swój organizm dobrze i wiem na co możemy sobie pozwolić + mamy już jakąś fajną sylwetke wyrobioną to wszystko jest dla ludzi i raz na czas zjesc coś trzeba z poza listy FIT - ale ja z kcal i ładowaniem po korek raczej wole uważać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
Właśnie jak do pizzy się dorwalem to w 5 min ja oj**alem haha ale wtedy to już było swirowanie po dobrych kilku tyg czystego żarcia, jak już to teraz rozkminilem se że co niedzielę ale za to mniejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Każdy to przerabia raz na czas bo trzeba się odstresować - byle nie za czesto i będzie git no i z umiarem jak chodzi o ilości :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29254
No to byle do niedzieli ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie chce Ci prawic kolego moralow, ale Ty juz masz niebezpieczny syndrom "byle do niedzieli". pamietaj, ze zepsuc sobie relacje z jedzeniem cheatami jest bardzo latwo. Ty juz doszedles do momentu, w ktorym wyczekujesz na cheata, a zdrowe to to nie jest. tak wiec opanuj sie, bo naprawde mozesz sobie zrobic psychiczna krzywde i wcale teraz nie ironizuje.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga stoi w miejscu, potrzebuję pomocy

Następny temat

Płatki owsiane

WHEY premium