SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cheat meal pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 649

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 44 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1923
Siema panowie jestem na diecie IF 5tydzień zaczynałem na 2500kcla obecnie jestem na 2250kcla waga spadła z 83 na 78.80. Mam pytanie dzisiaj chciałbym zjeść swój pierwszy cheat meal od 5tygodni w postaci pizzy będzie miała około 4 może 5tys kalorii oczywiście będzie to też mój jedyny posiłek w tym dniu .Czy ten posiłek może zepsuć mi cały 5tygodniowy wysiłek ? Czy śmiało mogę sobię raz na 5-4tygodni na taki cheat meal pozwolić?
Sorka że dwa razy wstawiam to pytanie ale nie wiedziałem do którego działu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
tak możesz .

Pozdrawiam.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
nic nie popsuje i nie musisz tego dnia jesc tylko samej pizzy. normalnie możesz dodac jakies posiłki z diety, bialko, etc

Stop wishing start doing

napisał(a)
wojo zmc Moderator
Ekspert
Szacuny 714 Napisanych postów 10608 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 135113
Nic się nie stanie a odpocznie psychika inne nastawienie będziesz miał same +

Moderator działu: Odżywianie i Odchudzanie

Moje zmagania zapraszam :

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy_WOJO_-t1053908.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie cheat meal

Następny temat

Czo robić ??

Zielone dodatki w diecie - czy warte uwagi? Jaki budyń wybrać? Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Czy kobiety powinny trenować ramiona? Wywiad z Moniką Biedką Lee Priest w szpitalu! Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis