SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym zaczerpnąć trochę więcej Wiedzy o Dopingu.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23
Witam użytkowników forum!
Przychodzę do was z sprawą dopingu.
Mam 18 lat 1,90m wzrostu i obecnie 76kg wagi.
Staż na siłowni 2 lata, również trenuje sztuki walki.

Planuję wejść na swój pierwszy cykl, z powodów problemu z przybraniem wagi. Przed wakacjami obecnego roku udało mi się ważyć 83kg, jednak podczas 2 i pół miesiąca pracy jako dekarz, schudnąłem do obecnej wagi, fakt nie było zbyt dużo czasu na treningi, jednak były chociaż 2 w tygodniu. Dodam, że problem gubienia wagi to u mnie dość częste zjawisko, byłem się przebadać pod tym kątem, nic nie wykryto, lekarz natomiast powiedział że to od mojej szybkiej przemiany materii do czego podchodzę sceptycznie dlatego przyszedłem do was. Mam zrobione badania krwi, jak i usg jamy brzusznej, wszystko jest w normie.
Dietę trzymam trenuje planem Push Pull Legs z dodawaniem większej ilości ćwiczeń niż zakłada ten plan.
Cykl który planuję to 100 Mety + 10 testosteronu co 4 dni i osłonka Heparegen, do tego wiadomo suplementacja typu omega-3 kreatyna, cytrulina i jakieś białko WPC 80. Pytanie czy ten cykl będzie dobry na pierwszy, chodzi mi o efekty i skutki uboczne i co dalej pociągnąć po wybraniu tych środków. Z góry dziękuje za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
To czytaj i jeszcze raz czytaj . Za jakiś rok czasu możesz pomyśleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ile ja bym dał za 18 lat i 190cm wzrostu ...

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
mesja1905
Ile ja bym dał za 18 lat i 190cm wzrostu ...


+ wstrzymać się z saa chociażby do tych 21lat :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jak Ty masz problem z gubieniem wagi, to co by było na SAA? Przecież przemiana materii jeszcze by Ci wzrosła.
SAA masy nie robi tylko jedzenie.
Albo Ci się nagle znudzi jedzenie po odbloku i wszystko stracisz.
No i rzeczywiście mógłbyś trochę poczekać kilka lat, żeby Ci się w ciele i w głowie wszystko ukształtowało do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23
W takim razie dzięki panowie za Pomoc, tak jak mówicie wstrzymam się jeszcze ;D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Słuszna decyzja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Kiedyś tutaj wrócisz i podziękujesz za to.wspomnisz moje słowa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złe wyniki pomocy

Następny temat

badania tarczycy do oceny, przed t3

WHEY premium