SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcem ułożyć dobrą dietę redukcyjną.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam , chciałem się dowiedzieć kto mi może ułożyć diete redukcyjną , oraz ułożyć dobry trening przy tej diecie. ważę 89kg przy 180 cm wzrostu , staż na siłowni ponad rok , 100kg w wyciskani na klatkę.

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 89

Wzrost: 180

Obwód klatki: 120

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 98

Obwód uda: 61

Obwód łydki: 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 27,5

Aktywność w ciągu dnia: praca ,siłownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia , jazda rowerem

Odżywianie: wszystko mogę jeść

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: mogę od 4-5 treningów

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: brak

dawid

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
sam sobie ułóż. za free nikt tutaj nie robi

od tego masz dzial/podwieszone- czytaj, uloz, sprawdzimy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam tu dawidssy2 , jaki zastosować trening na siłowni przy diecie redukcyjnej?

dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
witam, tu kocio2009

jakim treningiem ćwiczyles do tej pory? i jaką masz tą diete- wklej do oceny

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Oto moja dieta:
posiłek 1:
-2 jajka + pomidor
-garść orzechów włoskich 100g
-płatki owsiane 100g

Posiłek 2:
-pierś z kurczaka 150g
-surówka z czerwonej kapusty,marchewki i buraków 50g
-olej jadalny 5g
Posiłek 3:
-łosoś 150 g
-szpinak 100g
Posiłek 4:
pierś z kurczaka 100g
-kasza gryczana 100g

TRENING

posiłek 5 :
-wołownina 100g
-ryż biały 70g

Posiłek 6:
- twaróg półtusty 100g
-oliwa z oliwek 2 g
- brokuły 100g

razem wyszło 2376,1 kcal
Moje zapotrzebowanie kaloryczne to :2563,2 kcal i odjołem od tego 186 kcal i wyszło 2376,1. Do tej pory szłem treningiem na mase , jakim do tej diety jaką ułożyłem mógłbym iść? Proszę o pomoc.
-

dawid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
-garść orzechów włoskich 100g

-oliwa z oliwek 2 g

chyba Ci sie cos pomylilo...

wklej trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Przede wszystkim wykorzystaj forum do rozwoju nie tylko mięśni ale i głowy i popracuj nad polszczyzną: szłem, chcem, odjołem, itp powodują, że aż odechciewa się dalej czytać...

Redukcja to dieta + aeroby. Nie mam co prawda pojęcia dlaczego odjąłeś od zapotrzebowania (na marginesie to małe strasznie ci wyszło...) akurat 186 kalorii ale spokojnie możesz obciąć więcej, 300 - 500 będzie ok na początek. Do tego wrzuć aeroby, kilka razy w tygodniu po 30 min, i stopniowo dokładaj minut i dni. Trening w zasadzie może pozostać bez zmian, ewentualnie zmniejszenie intensywności.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
PLEWER poprawka.... Redukcja to dieta + aeroby + TRENING SIŁOWY (im więcej mięska sobie wypracujemy tym więcej kcal, automatycznie będzie potrzebował nasz organizm), 300-500 kcal ? moim zdaniem dużo za dużo 100-200 w tym przedziale bym oscylował, natomiast jak najwięcej bym się skupiał na treningach... im wolniej zrzucimy fat tym lepsza redukcja bo zmniejszamy możliwość efektu jojo po zerwaniu diety. To nie są zawody, a dawidssy2 nie jest zawodnikiem, jak szybko zrzuci 20kg tak szybko mogą wrócić ze zdwojoną siłą !

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Jasne, jasne, źle się wyraziłem, oczywiście trening siłowy, miałem na myśli to, że zmiany redukcyjnej dokonuje się operując dietą i aero, a nie kombinacjami treningowymi typu 20 powtórzeń w serii czy inne rezygnacje z ćwiczeń złożonych (o czym mówi wiele mitów)

co do 300-500 - tak, uważam, że 19latek z pasem 100cm na luzie może zacząć w ten sposób, oczywiście korygując wszystko zależnie od reakcji organizmu. Oczywiście mam na myśli 300 - 500 po prawidłowym policzeniu zapotrzebowania, z uwzględnieniem aero i tp.

a co do powrotów ze zdwojoną siłą - jeśli ktoś mówi o redukcji zakładam, że po jej zakończeniu będzie trzymał jakąś tam rozsądną dietę, więc efekt jojo mu nie grozi!

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Dogadaliśmy się ale lepiej powoli zaniżać kcal żeby organizm nie wprowadzał mechanizmów obronnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
Spoko, w takim razie ustalamy 200 na początek!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrzuacnie oponki

Następny temat

potrzebne korekty

WHEY premium