SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Chce iść na siłke . Co i jak ;D

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 845

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 72
Witam . W maju bede miał 18 lat, waga ok 70kg wzrost 175-180 .
Ostatnio gadałem ze znajomym i postanowiłem zacząć uczeszczać na siłownie.

Nie cwiczyłem wczesniej w ogole pod wzgledem ciezarów itp , tylko co na wf w szkole i pilka na osiedlu. Jestem kompletnie zielony w tych sprawach ale gdzie sie nie poradzic jak nie na forum niz czytac tysiace poradników :D To bedzie moj pierwszy cykl w zyciu a planuje narazie poczwiczyc dwa miesiace z Kreatyna i dwa miesiace na rzezbe. Znajomy kupił dla siebie ostatnio zestaw Kreatyny i B12 - dobrze wybrał?
A, To czego od was chce to powiedzenia mi co pokoleij mam robic , jaka dieta, cwiczenia, jakie odzywki itd itp :D Tez gdzies czytalem ze trzeba przed cwiczeniem spalic tluszcz - to prawda?:d

Eh, jezeli bedzie ktos chetny mi to wszystko wytlumaczyc bede bardzo wdzieczny :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32316
Jaką kreatyna i rzeźba jeśli dopiero zaczynasz. Suplementy odstaw na parę miesięcy a rzeźbić nie masz co i długo jeszcze nie będziesz miał.
http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html 
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1278 Napisanych postów 24351 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 356406
j.w
nie myśl teraz o kreatynie ,skup się na odżywianiu , a co do diety poczytaj http://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html 

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 72
A jak znajomy kupił Kreatyne i B12 a cwiczyc tylko od czasu do czasu podnoisl cos tam ale to sporadycznie to nie moge robic tak jak on ?;d
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1292
Albo ćwiczysz albo się opiertalasz. nie ma opiertalania się. Jak już zdecydowałeś się coś w swoim życiu zmienić, czyli pójść na siłownię, musisz być konsekwentny, jesteś facet i podejmujesz męskie decyzje. Suple odstaw na razie, sprawdź jak twoje ciało reaguje na bodźce, załatw sobie jakiś plan żywieniowy, bądź skonstruuj sam, a my poddamy go ocenie. Plan treningowy nie jest aż taki ciężki. Możesz samemu sobie zrobić wtedy pamiętaj na małe partie 9 serii na duże od 12 do 15( to na mase, o którą pewnie Ci chodzi). Jeśli jednak nie chcesz skorzystaj z tego linka http://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html.

Pamiętaj też o SoGu jeśli pomogłem.

The effort of using your mind.

napisał(a)
Początkujący
A jak z alkoholem i fajkami ? Palę , a w tym roku dojdą jeszcze osiemnastki w moim roczniku ;d
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1363
fajki odpuść - to już Twoja sprawa , żadnych korzyści . Jeżeli chcesz sobie wypić na 18 tkach , to poczytaj na forum był tego pełno co trzeba zrobić w takim przypadku . Teraz to odżywianie , odżywianie i trening , regeneracja :)

Zmieniony przez - Bodyjob w dniu 2013-02-04 18:43:03
napisał(a)
Początkujący
A po jakim czasie normalnego treningu zaczac brac odzywki ?
napisał(a)
Początkujący
A i mozecie podrzucic link do tego co trzeba zrobic zeby popic sobie na 18stkach ?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1278 Napisanych postów 24351 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 356406
dlaczego Ci się tak śpieszy stosować odżywki ?? dopiero zaczynasz , jak to napisałem wyżej skup się na odżywianiu , bo to teraz jest dla Ciebie najważniejsze , dieta to podstawa , suple swoją drogą .

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 258 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1363
np http://www.sfd.pl/Alkohol__jak_zmniejszyć_skutki_przedawkowania-t355640.html z resztą uzyj wyszukiwarki było pełno takich tematów ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na cykl - prośba o ocenę

Następny temat

rzeźba czy masa????

Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Anna Nawrot - ocena sylwetki Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne?