SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę schudnąć i narościć mięśnie jednocześnie.

temat działu:

Po 35 roku życia

Ilość wyświetleń tematu: 2742

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Witam. Mam 36 lat , wzrost 173cm, wagę 97 kg. Chcem poprawić swoją kondycję fizyczną, kiedyś ćwiczyłem ( 10-12 lat temu), a dziś mam nadwagę i wypierającego brzucha. Chcę schudnąć chociaż o 10kg, czyli likwidować masse tłuszczową i przy tym noroscić mięśnie. Kiedyś próbowałem schudnąć siedząc na dziecię bez węglowodanowej i biegając 3 razy w tygodniu - udało się , ale również znikła siła mięśniowa. Przestałem ćwiczyć i zaczełem jeść wszystko - waga szybko wróciła do 97 kg, a moje ciało wygląda jeszcze gorzej. Teraz chcę rozpocząć treningi silowe i biegać rano. Proszę bardzo o poradę , może trzeba przyjmować jakieś preparaty dla zwiększenia energii i spalania tłuszczu, również na przyrost mięśni , takoą bardzo mnie zależy na szybkiej regeneracji mięśni bo pracując na budowie i ćwicząc na siłownię często czuję się po prostu rozwalony i nie żywy.
Na przód bardzo dziękuję za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 546 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12418
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11362 Napisanych postów 72631 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 957956
Została udzielona wyczerpująca odpowiedź.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

100k One-handed Kettlebell Swing Challenge

Następny temat

130 x 5

WHEY premium