SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę przytyć około 10kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam straszliwy problem z masą przy wieku 16 lat i 180cm wzrostu ważę tylko 58kg, ćwiczę od września w domowych warunkach, efekty są ale nie takie jak myślę że powinny być, wrzucam zdjęcia:
1) Bicek napięty http://speedy.sh/TYd3G/P6182004.JPG
2) klata napięta http://speedy.sh/saEDR/P6182005.JPG
3) klata bez napinki http://speedy.sh/JTMvS/P6182006.JPG

Jako że niebawem kończy się szkoła przybliżę wam trochę plan moich zajęć:
1) Około 2h dziennie rowery (normalne jeżdżenie ale czasami też stuntowanie)
2) Około 2-3h dziennie trening parkour
Ćwiczę co 2 dni, trening zajmuje mi średnio 30 minut.
Na potreningu.pl ułożyłem mniejwięcej co jem i wyszło mi:
2517 kcal, 50g białka, 145g węglowodanów, 188g tłuszczu (nie znam się ale wydaje mi się że za mało białka). Wraz z dniem dzisiejszym zrezygnowałem z napojów gazowanych/słodzonych i zastępuje je wodą, także zaczynam jeść regularnie (dotychczas jadłem kiedy chciałem)
Dzisiaj zjadłem:
1) Śniadanie około 10.00
Osiem dużych kanapek chleba baltonowskiego z delmą z masłem i serkiem kanapkowym
2) Obiad około 15.00
Zupa warzywna
3) Podwieczorek 17.00
Truskawki zmielone + łyżeczka cukru + mleko, razem około 250ml kefiru
4) Kolacja 20.00
Jeszcze się zobaczy

Teraz, prawie o 19 jestem głodny (tak powinno być?), mimo to nie będę jadł i poczekam na kolację żeby jeść regularnie.
Od początku (czyli września) do dzisiaj (czyli czerwca) przytyłem tylko 3kg. Chcę przytyć bo tak naprawdę rzeźbię ale chyba w kościach..
Jeśli jem jak łoś to proszę aby ktoś ułożył mi niedrogą dietę abym mógł dobić do 65-70kg, błagam o pomoc..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3381
Nikt tutaj za darmo diet nie układa, w twoim wieku jadłem ile chciałem i co chciałem, ale na pewno lepiej od Ciebie, zjedz na śniadanie jajka, na obiad jakieś mięso, a na kolację twaróg bo z białkiem to nawet nie krucho stojisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież wiadome że codziennie na obiad matka nie robi mięsa, ciężko z tym regularnym jedzeniem, już padam z głodu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co myślicie o orzechach włoskich? Ponoć mają dużo białka a nikt tego praktycznie nie je i u babci mają tego mnóstwo także mógłbym je jeść garściami. A może masa zrobi się z wiekiem? Kuzyni kiedyś też byli przy kości a teraz w wieku 23 lat są porządnie zbudowani a jedli co chcieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Mistrzu, takie porcyjkki to jak dla dzieciaka, umierasz z głodu bo masz aktywny tryb życia a jesz posiłki jakbyś leżał w szpitalu na chemioterapii. Na śniadanie zjedz, ale 8 kromek razowego chleba, razowego, nie baltona, plus jajecznica albo serek wiejski i banan. Na obiad zupa plus kotlety i pół kg ziemniaków utłuczonych z odrobiną masła. Kolacja to jakaś np twaróg z makaronem. Oczywiście owoce i te orzechy (orzechy włoskie to tłuszcze, a nie białko;). Rozumiem że krochu z kasą, ale staraj się chociaż węglowodanów sporo zdrowych dostarczać, owsiankę zalej kefirem czy maślanką, jak masz dostęp do świeżych swojskich jaj to szamaj ile wlezie, rób choćby omlet z makaronem. Ziemniaków sobie nie żałuj, ma być kopiasta miska, tłuczone albo pieczone. Jak dostajesz kieszonkowe od dziadków to nie wydawaj na pierdoły ale wspieraj mamę i dokupuj żarcie, podroby w rodzaju wątróbki czy serc drobiowych, nabiału (twarogi, serki wiejskie), razowiec i owsianka, zdrowe muesli. Jedz większe porcje

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przestaję jeść regularnie bo to aby mnie męczy. Muszę matce powiedzieć żeby kupiła razowego do mnie i do niej bo ona kiedyś jadła, a siostra i brat będą mieli baltona ;p Co prawda za chlebem razowym i musli nie przepadam, ale jak trzeba to trzeba :) Na obiad mam normalne rzeczy tylko wczoraj matce się nie chciało robić i kupiła mrożone warzywa w tych takich paczkach, dzisiaj mięcho na obiad :D Zawsze w lodówce mam biały ser i prawie zawsze serek wiejski także zacznę ich więcej jeść. I codziennie rano jeść banana, tak? A z tymi orzechami to jak, warto je wziąć od babci czy nie opłaca się ich jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I zapomniałem dodać że czasami mama też kupuje serca kurczaków i je smaży na kolacje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Połączenie hyperlean fx7 z Hellfire?

Następny temat

Dieta na mase 4100 kcal czy dobra??

WHEY premium