SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę przytyć!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 354
Witam.Chciałbym zacząć dietę,żeby przytyć.Czytając poradniki ciężko mi obliczyć ile kcal potrzebuje,ponieważ po za chodzeniem do szkoły nie mam prawie ruchu.Zazwyczaj spędzam czas przed komputerem.Mam 19 lat,185 cm i ważę 55kg.Czy byłby ktoś chętny pomóc mi w ułożeniu dobrej diety?Dodam że na początku ciężko mi będzie jeść dużo posiłków dziennie,zazwyczaj jem 2 max 3.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 354
Okej,dziękuje wszystkim za pomoc.Narazie zacznę ćwiczyć w domu i postaram się jeść zdrowiej a przede wszystkim więcej.Temat do zamknięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zacznij wiec od tego http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html 

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Totalnie nie ma to sensu . Większość ludzi marzy o fajnej sylwetce A Ty chcesz być po prostu gruby ? Z takimi parametrami jesteś w stanie zyskać fajna sylwetkę przy dobrze dobranej diecie i odpowiednich treningach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 354
Kriso1987
Totalnie nie ma to sensu . Większość ludzi marzy o fajnej sylwetce A Ty chcesz być po prostu gruby ? Z takimi parametrami jesteś w stanie zyskać fajna sylwetkę przy dobrze dobranej diecie i odpowiednich treningach .


Oczywiście chciałem najpierw lekko przytyć żeby zacząć ćwiczenia :P.Nie sądzę żeby ta waga była do tego odpowiednia :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale, że co? jak sie jest szczupłym/chudym, to aktywnośc jest niepotrzebna? Chcesz uzyskać tkankę tłuszczową? No to faktycznie -wystarczy jeść ponad zapotrzebowanie. Ale dla estetycznej sylwetki potrzebny jest trening siłowy.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sadness
Kriso1987
Totalnie nie ma to sensu . Większość ludzi marzy o fajnej sylwetce A Ty chcesz być po prostu gruby ? Z takimi parametrami jesteś w stanie zyskać fajna sylwetkę przy dobrze dobranej diecie i odpowiednich treningach .


Oczywiście chciałem najpierw lekko przytyć żeby zacząć ćwiczenia :P.Nie sądzę żeby ta waga była do tego odpowiednia :P
jesli jestes chudy i zaczniesz cwiczyc z odpowiednim treningiem i dieta to jest szansa wypracowywac ladna proporcjonalna sylwetke,oczywiscie nie a miesiac czy dwa
Jesli przytyjesz bez cwiczen to bedzie tkanka tluszczowa i choc bedziesz hmm ,,wiekszy,,niz jestes to bedziesz mial na sobie niepotrzebny tluszcz ktory mozliwe ze najpierw bedziesz musial zredukowac i tracic na to czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Treningi siłowe są podstawą kształtowania sylwetki. Bez nich będziesz dalej chudy, tylko z brzuchem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 354
Widzę ciężko będzie bez profesjonalnej pomocy wszystko dobrze ułożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Sadness
Widzę ciężko będzie bez profesjonalnej pomocy wszystko dobrze ułożyć.
czytaj tematy podwieszone z nich naprawde mozna sie wiele nauczyc sam tak zdobywalem pierwsza wiedze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
Sadness
Widzę ciężko będzie bez profesjonalnej pomocy wszystko dobrze ułożyć.


Dostęp do informacji jest szeroki , tutaj na forum masz encyklopedie wiedzy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chore ilosci warzyw, wliczac czy moze nie?

Następny temat

Jogurt proteinowy

WHEY premium