SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ceny w polsce tabletek 72 h i wczesnoporonnych

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21541

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 575 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6493
chodzi mi o ceny czarnorynkowe, bo lekarz i tak tego na recepte nie wypisze...
jak to sie kształtuje? moge prosic o konkretne nazwy i ceny...
dzięki za pomoc! odwdziecze sie

pain means results

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 303 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2615
bylo gume na ****a zalozyc
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19026
od dila nie kupuj bo może byc fake i jeszcze większa krzywdę dziewczynie zrobisz, a cenę to ci ginekolog poda na wizycie
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 310 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4584
mi normalnie wypisal lekarz taka tabletke 72h czy 48h, nie pamietam juz. Koszto to 100 zł chyba, dawno bylo to nie pamietam :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 575 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6493
ja nie mam przypału... nie o to chodzi...

chodzi mi poprostu o ceny ile to kosztuje, tylko ceny czarnorynkowe mnie interesuja!!!

pain means results

napisał(a)
Początkujący
nikt nie ma dostepu to takich informacji?

pain means results

napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 3874 Napisanych postów 55279 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337219
Postinor duo 50-60zł.
Jest to 72h.
Typowo poronnych nie dostaniesz bo nie ma w pl obrocie.
Ludzie ściągają z Francji, Holandii, Niemiec innych...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja czy moze koniec ?

Następny temat

Jaki krem?

Wspaniałe nagrody za I miejsce Ben Weider Legacy Cup Leksykon suplementacji: 1,3 Dimethylamylamine DMAA (geranium) Funkcje motoryczne - dlaczego są ważne? Nowy etap w życiu Huberta Kulczyńskiego! Suplementy w trakcie treningu - co możemy wykorzystać? Wywiad z Natalią Czajkowską Technika ćwiczeń - uwarunkowania anatomiczne Jakie lody mają najmniej kalorii?