SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Centymetry w górę - cieszyć się czy płakać

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Witam.

Nasuwa mi się na myśl jedno pytanie. W trakcie ćwiczeń najpierw redukuje się tkanka tłuszczowa czy zauważamy '' wzrost;; mięśni ?
Moim celem było spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej, ujędrnienie, niestety nic z tego nie wyszło. Zamiast spaść z kilku centymetrów wzbogaciłam się o nie.
Co gorsze, efektów wizualnych również nie widzę.
Czy któraś z was również miała takie przypadki, nie jestem osamotniona ?
Zaznaczę, że ćwiczę 4 razy w tygodniu od 6 tygodni.
Jeśli chodzi o dietę nie stosuję żadnej. Piję za to więcej wody mineralnej i jem więcej warzyw. Fast foody również są mi obce . Słodycze nadal jem co najmniej 3 razy w tygodniu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A przepraszam co cwiczysz, ze obwody wzrosly i jak wyglada dieta (w sensie zywienie, zrob zrzut przykaldowego menu z potreningu.pl )? Pomocna bedzie regulaminowa ankieta w dziale...hm z regulaminem.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-05-15 16:43:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11121
Odpowiedni plan żywieniowy dobrany pod nasze cele to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Tetiszeri
A przepraszam co cwiczysz, ze obwody wzrosly i jak wyglada dieta (w sensie zywienie, zrob zrzut przykaldowego menu z potreningu.pl )? Pomocna bedzie regulaminowa ankieta w dziale...hm z regulaminem.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-05-15 16:43:30



Jeśli chodzi o ćwiczenia są to ćwiczenia Ewy Chodakowskiej : Killer, skalpel . 2 razy spróbowałam ekstra figurę i turbo wyzwanie. Po za tym od tygodnia ćwiczę również Mel B - Brzuch .
Muszę też wspomnieć , że codziennie dojeżdżam do szkoły 2,5 km x2

Co do diety, jak już pisałam nie ograniczam się zbytnio. Śniadanie najczęściej musli/owsianka z dodatkami. Drugie śniadanie ciemne pieczywo + drobiowa wędlina, żółty ser, ogórek, sałata i keczup . Często po obiedzie nachodzi mnie dużą ochota na '' coś słodkiego'' . Ulegam tej pokusie. Około 18-19 ćwiczę. Po treningu zazwyczaj nic nie jem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
A bez wlasciwego zywienia ( to powszechnie dieta sie nazywa i nie musi byc odchudzajaca, moze byc np na mase) to ani rusz. Z tego co widac, a wiele niestety nie widac bo nie zrobilas zrzutu posilkow, jakosciowo jest kiepsko. Tzw treningi z Ewka to zadne treningi po prawdzie . Ja robie martwe ciagi po 90 kg i siady po 60kg na sztandze i to nie do konca jes tak ze mi rosna nogi. Miesien owszem, ale fat spada. watpie zeby od hopsasanek na dywanie poszly Ci obwody. Bez wlasciwego zywienia to mozesz sie zabic trenigami i hopsasankami i nic nie wyjdzie. Nie wiadomo co i jak bo nie podalas pelnej ankiety regulamiowej. Nie wiadomo czy cos Ci nie dolega, traczyca np. oraz jaki jest Twoj ogolny bilans kaloryczny i jak rozkladaja sie makroskladniki.

Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 2015-05-16 16:36:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11121
Jedząc tak jak jesz i ćwicząc z chodakowską to jedynie możesz sobie mięśnie popalić. A po treningu trzeba zjeść! I jak ćwiczysz 18-19 to już w ogóle nic a nic nie jesz aż do rana?! Ja to jak kończę późno trening i wychodzi o 23,24 posiłek to jem obowiązkowo i co najlepsze...nie tyje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Jakie ćwiczenia polecacie na wyszczuplenie nóg , ogólną oprawę nóg ? To moja największa zmora :( A co do diety. Niestety nie mam możliwości kupowania tzw. żywności '' fit'' ponieważ najzwyczajniej w świecie nie stać mnie na nią. :P

Zmieniony przez - NaroSaku w dniu 2015-05-20 19:05:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Czy kasze, mięso, jajka i warzywa to droga żywność fit? Nikt nie każe Ci kupować chia, amarantusa i steków z polędwicy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Toć jem kasze , mięso , jajka i warzywa ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nadal nic nie wrzuciłaś z tego jak wygląda Twój posiłek i nadal nie ma ankiety.
Ps. żeby poprawić jakoś wyglądu ud / nóg trzeba ćwiczyć całe ciało ,nie jest tak, że pali się fet w jednym obszarze ciała ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

- 27 kilogramow!

Następny temat

"Ladies SFD na treningu" – WYNIKI!!!!!

WHEY premium