SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel cyc....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
Witam.Cwiczylem niegdys ponad dwa lata,niesety bylem zmsuzony przerwac treningi....eh przerwa trwala rok i wygladam jakbym nigdy nie cwiczyl..porazka...jako ze nie inteesuje mnei ju sylwetka typowo kulturystyczna stawiam tym razem na klate i krate....typowo na plaze....wiem ze nie cwiczac inncyh parti regeneracja cycy bedzie przebiegac znacznie szybciej.....wiec ile treningów tygodniowo byscie mi polecili???aby zmaksymalizwoac efekt??nie oczekuje super przyrostów tym bardziej do lata...wiem jak to powolno rośnie........
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
pojechałem troche z tymi alufelgami i kołpakami ale juz widze twoj problem....chcesz dobzre wygladac.....?? to nie rob sobie dysproporcji...nie kalecz swojego wyglada cwiczac na siłe jedna partię...

juz wiem...zacznij robic uniwersalne pompki(naprawde polecam to cwiczenie), kup sobie za 20 zł ze sportowego drazek i zawiec w futrynie...rob troszke brzuszkow i grzbietow....(swoja droga mozesz skorzystac z drazka robiac brzuch>>>poczytaj troche o ABSie) rob przysiady...jak chcesz troche zrzucic to pobiegaj... popływaj...

i wtedy rzeczywiscie...nic innego jak zarezerwowac bilet na IBIZE

widzisz ...za***ista sylwetka i bez siłowni sie obyło

aaa...i odzywiaj sie dobrze

...życie zaczyna sie po 50tce...

...w bicepsie...;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2053
Co ci moge napisać troche głupie pytanie,poszukaj cos w treningach a napewno coś znajdziesz a jak na poczatek trening 4 w tygodniu powinien ci spokojnie wystarczyć.

Arczi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Moim zdaniem minimalna przerwa to 3 dni, ale zalezy od intesywnosci cwiczen i szybkosci regeneracji, a na to juz sklada sie wiele czynnikow.

Edit: Chodzi tu o trening klaty.

Zmieniony przez - deliver w dniu 2006-05-01 20:40:04

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
dieta elegancka.....

nie wiem czy rozlozyc to na


poniedzialek i piatek......na kazdym z treningów 9 serii ale inne cwiczenia

czy na poniedzialek sroda piatek po 4 serie na kazdym treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 318 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7978
Wszystko zależy od intensywności treningu, na którą wpływ mają takie czynniki jak: liczba serii, liczba powtórzeń w seriach, wielkość stosowanego ciężaru, długość odpoczynkow pomiędzy poszczególnymi seriami oraz tempo wykonywania cwiczen. Przy niskiej intensywnosci zalecana przerwa to 2-3 dni przy sredniej 4-5 dni, natomiast przy duzej 6-7 dni.
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ - polecam zapoznac sie z tym
pzdr

Nobody really knows how or why he works so hard, it seems like he's never got time...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
bedziesz wygladał conajmniej smiesznie....pewnie lepiej wygladasz teraz majac pzrynajmniej jakies proporcje....a nie z rozwinieta klata...zero barkow...zero rąk i nóg...sama klata...dla mnie to idiotyzm...bardziej zaimponujesz laskom na plazy wysportowaną i szczupła sylwetka z lekko zarysowanymi miesniami niz mijac super klatke niewiadomo skad i nic poza tym....

jezeli mam byc szczery to lepiej nic nie rob...



to tak jakby wstawic za***ista szprychowana alufelge 17" do swojej fureczki a na pozostałych kolach miec plastikowe kołpaczki 14"

BEZSENS

...życie zaczyna sie po 50tce...

...w bicepsie...;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 123
jak juz bedzie klata to reszte tez sie lekko zarysuje heheh lekko bo niechce wygladac jak ******lony mutant.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
bez komentarza

<lol>

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
nie masz szans wygladac jak ******lony mutant do lata :) nie przejmuj sie.
ale widze zes uparty. po prostu kombinuj, ale moim zdaniem trening
kulturystyczny
samej klatki jest bez sensu - co innego gdyby byl to trening
silowy na poprawe wyniku w wyciskaniu... ale trening kulturystyczny juz sam
w sobie zaklada rozwoj calej sylwetki a nie tylko jednej partii...

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nie wiem co wpisać, bo mnie ręce opadli

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ja bym robil 3x w tygodniu
1 cwiczenie - 5 ciezkich serii

raz wyciskanie skos
raz wyciskanie plasko
raz przenoszenie hantla

i finito, do tego dodaj 1 cwiczenie na plazowy biceps (uginanie ze sztangielkami) i plazowy bark (unoszenie ramion na bokki) i jakos to wyjdzie

-World belongs to strong and brutal-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej ?? -- DAJE SOGI !!!

Następny temat

jestem nowy

WHEY premium