SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cebula

temat działu:

Dietetyka ogólna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Witam

Mam jedno pytanie odnośnie cebuli.
Czy to prawda, że cebula uspokaja oraz daje lepszą koncentracje?
Oraz, że nerwy Nas nie ponoszą...
Czy jest jakiś sposób dla osoby, która nie lubi cebuli, żeby przełamała jakoś tą barierę?

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1540
Twarożek z tuńczykiem, szczypiorkiem i cebulką oraz ew. innymi warzywami - pyszne. Po za tym nie lubisz takiej smażonej cebuli ? Niekoniecznie w litrze oleju. Ja np. smażę bez tłuszczu i bardzo lubię taką chrupiącą. Co do pozostałych to nie wiem, choć dziwne mi się to zdaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 96
Cebula nie uspokaja!
Wykazuje działanie bakteriobójcze, moczopędne i pobudzajace perystaltykę jelit. Polecana jest również osobom z nadciśnieniem tętniczym krwi, gdyż skutecznie je obniża. Nie powinni z niej rezygnować również 40-sto latkowie, ponieważ zapobiega przerostowi prostaty, a ponadto działa jako afrodyzjak ;) o tym, ze zawiera mnóstwo witamin pisać raczej nie muszę ;)
Na uspokojenie polecam melisę albo seler :D

I'm FREAK :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeskoki kaloryczne, a tycie

Następny temat

Dieta :)

WHEY premium