SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Cayek - Road to Sopot 2018

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156114

napisał(a)
prz1993 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3866 Napisanych postów 18571 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 573702
Właśnie to nie było do Ciebie, bo wiem że Ty wiesz o co chodzi Do całej reszty. Chłopak zrobił mega robotę, bawiąc się tym, czuje się spełniony i bardzo fajnie
napisał(a)
MARIAN 17 TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2236 Napisanych postów 21962 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 454840
Kondzio progres super, i nawet pozowanie duzo lepiej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1305 Napisanych postów 8994 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 646853
Dajcie mi już spokój z tymi mistrzostwami.

Nie mam parcia na kolejne zawody, wiem że robilbym to na siłę, a nie dla zabawy czy sprawdzenia się.

Poza tym mam szanse na dostanie fajnej, wiele lepiej platnej posady w obecnej firmie, zaczynam studia zaoczne, chce trochę pokorzystać z wakacji i nie mówię tu melanzach tylko zwyklym wyjsciu na osiedle na piwo.

I przede wszystkim chce jeszcze fajnie wykorzystać czas z panną (wcześniej żadnej nie miałem hehe) która znosila moje humory itp wzorowo i mnie wspierała i gdyby nie ona to bym to rzucił w p***u.

Jakieś myśli o mpj są ale to bardziej lekkie przeblyski i wątpię bym się na tp zdecydował.

Zrozumcie, że mnie to nie jara tak jak was. Chce dobrze wyglądać i przekraczać jakieś tam swoje granice z zachowaniem umiaru i nic więcej.

Więc proszę, skończcie już wałkować ten temat.
6

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 565 Napisanych postów 8868 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 371024
startuj w MPJ!!!

a tak poważnie to bardzo dobrze robisz, to jest Twoje życie i to Ty masz być szczęśliwy dodam jeszcze, że progres jaki zrobiłeś w ciągu tego roku robi ogromne wrażenie, tym bardziej tak jak ja śledziłem dziennik cały czas i kojarzę, że po drodze były problemy, choćby z apetytem przez praktycznie cały okres masy, także tym bardziej szacun i zazdro genu
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 2780 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 245263
A właśnie, na te Twoje problemy z kichami co finalnie pomogło?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1305 Napisanych postów 8994 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 646853
3 dni wpyerdalania wszystkiego xd
2

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 2780 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 245263
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Grzechu- Przygotowania do nastepnych sezonów i podboju sceny jako junior dalej :D

Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Migdałowe "keto czekoladki" Migdałowe "keto czekoladki" Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska Tammy Hembrow: Matka dwójki maluchów podbiła Instagram Tammy Hembrow: Matka dwójki maluchów podbiła Instagram