SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbomax + 100% whey protein + Winner 14 trening na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1253

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
Siema,
Zaopatrzylem sie w nie dawno w odzyweczki Carbomax 1kg( Activlab ) 100% whey protein 1,8kg( Maximize ) i Winner 14 6kg( Nutrend ). Zamierzam zaczac brac je od nowego roku obecnie cwicze dopiero miesiac 3 razy w tygodniu. Moj plan treningowy jest taki :
Pn. Klatka piersiowa, tricepsy, brzuch
Śr. Plecy, bicepsy, przedramienia
Pt.Barki, kaptury, uda, łydki
Moja waga to ok 63kg lat 21 prawie moim celem jest zdobycie jak najwiekszej masy miesniowej czego mi brakuje przyznacie. Przydalyby sie jakies opinie na temat tych odzywek moze ktos uzywal to chetnie poznam jego opinie i jak mu pomogly. Moze ktos pomoze mi tez w dawkowaniu ich bo nie zabardzo wiem jak najlepiej byloby. Pracuje od 6 do 14 o 9 przerwa jestem mechanikiem. Na to zeby wyskoczyc do stolowki zrobic koktajl co 3h to daloby rade ale zeby co 3h cos zjesc to nie zabardzo sami rozumiecie wywala mnie i nie bedzie kasy ani na odzywki ani na silke prawdopodobnie zaproponujecie zebym pil czesciej winnera co te 3h jak posilku nie moge ale nie bede wymyslal sami napiszcie cos madrego . Przydaloby sie dawkowanie odzywek plan treningowy do korekty jezeli jest nie wlasciwy i diete bo jeszcze jej nie mam ( trzeba uwzglednic to ze w pracy nie moge nic ugotowac moge jedynie przyniesc z domu cos w pudeleczku ) Bylbym wdzieczny za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
gainera ograniczłabym do minimum w ciągu dnia, szybciej niz ryz z mięsem i warzywami zjesz kanapki, napewno będą pozywiejsze niż jedzenie w prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
przydalaby sie jakas wyczerpujaca odpowiedz koledzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
co do opinii o suplach i treningu to masz do tego odpowiednie działy
białko sluzy do uzupelniania brakow w diecie, przedstaw co i ile jesz
gainera lub mix carbo+wpc najlepiej pij od razu po treningu
jelsi mowa o koktajlu jako zamienniku posiłku to zamiast gainera korzystniej wypadną zmielone owsiane z bialkiem i orzechami

przed pracą zjesz normalne sniadanie, w czasie rpzerwy normalny posiłek, po ok 3h szybki koktajl, a po pracy lecisz wg planu z normalnymi posilkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rozpisz to jak człowiek nie dawaj żadnych buziek bo oczopląsu można dostać

zacznij od 2700kcal

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 87
dzieki lukasz , a co do tego ile jem i co to na sniadanie nic wiem duzy blad ale mam taki slaby apetyt rano chociaz wiem ze musze to zmienic i od kad bede bral odzywki to bede mial wieksza motywacje moze. ,, normalny posilek'' no wlasnie tylko ze nigdzie nie moge dobrac do siebie tej diety i nie wiem jakie porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zobacz w podwieszonych tam jest wszytsko

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

18 lat - spalacz przydatny?

Następny temat

Proszę o pomoc :)

WHEY premium