SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo i aminokwasy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Zaczynam niedługo cykl na mase i chciałem sie spytac ktore waszym zdaniem aminokwasy BCAA sa najlepszep), i jakie carbo polecacie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Z weglami nie ma problemu. Sa praktycznie wszedzie, a co w niektorych produktach bardzo duzo, zreszta sam wiesz. Ad. białka to polecam Nitroprogen Treca ( na 100 g produktu masz 5 g glutaminy, czyli masz juz antykatabolik) Najlepiej przed snem. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bcaa na masie sie nie przyda

co do carbo
kieruj sie smakiem i ceną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Fakt, aminokwasami BCAA duzo masy nie złapiesz ale w połączeniu z Carbo i dobrą dietą powinno byc całkiem nieźle.
BCAA polecam Olimpa albo bardzo dobre są też Vitala i tanie dotego Mega Caps.
Carbo Olimpa jest wporządku i niedrogie całkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
napisaliscie ze bcaa na mase sie nie przyda , to co lepsze bedzie zwykłe białko czy tak jak ktos napisal w połaczeniu z carbo moze byc dobry efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Nie no BCAA są bardzo dobre i tanie, i polecam jako antykatabolik, Słuchaj zależy jakką masz budowe ciała jaka przemiane materi wtedy można sie zastanowic co będzie najlepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
mam bardzo dobra przemiane materi i jestem szczupły mam 180 cm 67kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Carbo i białko do tego omega 3, kret i jedziemy !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Heh co chwile ktos cos dorzuca niedługo bedzie cała reklamowka , ale dzieki cos wybiore!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 165 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1492
Powiem Ci tak jeżeli dużó nie będziesz jadł wartościowych rzeczy a w twoim przypadku ryż, ryż i ryż głonie no i białeczko z pokarmu to nie przyyjescz nawet na dobrym zestaswie odżywek więcej niż z 3kgmiesięcznie. Musisz dużo jesc i jeżeli nie masz z tym problemu to kup Krete+BCAA+Carbo i będzie dobrze, a jeżeli masz problemy z dobrą dietą to kup koniecznie gainera min z 3kg i uzupełniaj diete nim min 150gram w dzień treningowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1053
Dzieki za odpowiedz diete mam dobra wiec narazie jej nie uzupełniam i jeszcze chciałem spytac czy jak jestem własnie po cyklu crevolution+ dextroza to teraz jaka kreatyne najlepiej jabczan czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
najlepsza na jaka cis stac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reactor Pro 3

Następny temat

jakie odżywki na przybranie jak największej masy

WHEY premium