SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY TO PRAWDA ZE IM MNIEJ KALORI TYM DLUZSZE ZYCIE?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2439

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
czy to prawda ze im mniej jemy tym dluzej bedziemy zyc i nasz orgaznim bedzie sie wolno sterzal i jest mozliwe zyc nawet 150 lat? wystarczy o polowe ograniczyc kcal np z 2000 do 1000 w tym duzo bialka i witamin,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Tutaj raczej chodzi o o ograniczenie weglowodanow a przez to zwiekszenie wrazliwosci miesni na insuline. Wlasnie ta wrazliwoscia insulinowa oraz niskim poziomem triglicerydow charakteryzuja sie stulatkowie. Polecam ten artykul, niestety troche przydlugi http://www.dobradieta.pl/warto_przeczytac.php?akcja=pokaz&numer=17 

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75932 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754288
Bardzo fajny art.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a kto tyle by niechciał żyć

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
według mnie zycie po 60 tce to juz bezsens sam siku nie mozesz zrobic nic przeniesc ciagle chorujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
bez przesady. moja ciocia ma 62 lata i nie przeszkadza jej to w chodzeniu na aerobik. wydaje mi sie ze grubo przesadziles.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
Dokladnie, jak sie bedziesz zdrowo odzywial i uprawial sport to w wieku 60 lat bedziesz jeszcze bzykal. Przynajmniej ja mam taki zamiar

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
hehe ja tez

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ta to powiedz to mojemu dziadkowi co ma 95lat i normalnie pracuje art znam tak prawda low-carb rulez i stara prawda lepeij nie doejsc niz byc najedzonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15
no al emi chodzi o to zeby w wieku 60 lat wygladac na 30 lat i czuc sie, to jest mozliwe trzeba tylko maxymalnie zwolnic metabolizm tak aby wszystkie procesy zachodzily o wiele wolniej w tym proces starzenia i wolnych rodnikow, tylko nie wiem do il ekcal trzeba zejsc aby normalnei jescze funkcjonowac, zostalo udowodnione ze zmniejszenie o 1 stopien temp ciala wydluza zycie o 1/3, a wy jaka macie temp? bo ja mam caly czas 37,5 pomimo ograniczenia kalori moze mam jakis stan zapalny? podobno cwiczacy maja wyzsza temp ni znormalni ludzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
tak maja wyzsza a to o czym mowisz to jest jakis rodzaj diety (mhmm nie pamietam jak sie to nazywalo ,wymysli to profesor z jakiegos amerykanskiego unierku) spozywali kolo 800-900 kcal ,dla mnie to glupota i nie ludz sie nei bedziesz w wieku 60 lat wygladal jak 30 latek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wzrost kondycji - co z aerobami?

Następny temat

Moja pierwsza dieta do oceny! Prosze o rady

WHEY premium