SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY MOGĘ BRAĆ JABŁCZAN + NO XPLODE I BIAŁKO PROSZE O POMOC

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
witam! chciałbym się dowiedzieć czy mogę łączyć te 3 odżywki i jak je dawkować tzn czy wszystkie razem czy trzeba zachować jakiś odstęp czasowy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
posiadam jabłczan trec i białko ostrovia wpc 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
uzyj wyszukiwarki, i rozpisz, my skorygujemy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
białko wg braków w diecie , no xplode przed treningiem cm3 po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
Rumcajs jestem totalnie zielony tutaj na forum : D do czego wyszukiwarki mam użyć? ii co rozpisać XD sorki za tak głupie pytanie ale na forum jestem 3 raz ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/[FAQ]Pytania_i_odpowiedzi_dotyczące_suplementów_oraz_odżywek._-t916866.html
Jak dowiesz się co masz to rozpisz tutaj jakbyś to brał a my skorygujemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
noo to tak mam CM3 trec czyli jabłczan kreatyny białko OstroVit WPC80 N.O - Xplode
a więc tak w dni treningowe 5 g cm3 jak wstane i 30 min przed treningiem
białko przed treningiem 2 godznki i po treningu
i tą N.O - Xplode przed treningiem 30 min z tym jabłczanem w porcji pisze ze ma 2 gramy monohydratu więc nwm czy brać przed treningiem 3 g jabłczanu
w dni bez treningu rano jak wstane miedzyposilkami i przed snem tez po 5 g
a białko każda porcja po 20 gram
ii choruje na cukrzyce :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
w dni ktore nie trenujesz wystarczy tylko 5g kreatyny , w dni ktore trenujesz 10g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 143
dzięki śliczne:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 latek i dieta...

Następny temat

Brak domsów przy intensywnych ćwiczeniach

WHEY premium