SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL REDUKCYJNY, POMOC, SUGESTIE,

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 195
1. WIEK: 22
2. WAGA: 115kg
3. WZROST: 181cm
4. WYMIARY:
-biceps: 44cm
-klatka: 123cm
-udo: 68cm
-talia: Wylany ogromny brzuch
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2,5 roku
6. DIETA:
-
- z Checia wysłucham propozycji
-
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: Wino(w 18 lat, glupota,brak odpowiednich informacji)
8. TRENING:
Pon,środa,piątek, sobota siłownia , po siłowni 15min aerobow
W dni NT (wtorek, czwartek) sport walki
9. CEL CYKLU: BARDZO INTERESUJE MNIE ZLIKWIDOWANIE DUZEJ ILOSCI FATU JAKI POSIADAM.
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:(20strzałów wina, odstep czasowy 4 lata)
11. POZIOM BF%: BF – 33, masa tłuszczu -33
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
-Ogromna tendecja do tycia, 2 miesiace bez treningow 11 kg fatu
13. STAN ZDROWIA: Zdrowy, rzadko choruje.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): metabolizm 32 latka , obliczone na jakims kalkulatorze
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata 136 kg
-martwy ciąg: 160 kg
-przysiad:
WItam, Prosiłbym o pomoc w ułozeniu cyklu redukcyjnego i jego przewidywalny koszt ze wszystkimi medykametami. Ewentulna dieta pod cykl. Przerwa od siłowni 2 miesiace, skok wagi ze 105 kg do ponad 116. Zalezy mi na szybkim utracie wagi, poniewaz sam sie z nia zle czuje. Dzieki i czekam na wasze odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
tomek przy jego nadwadze to nie proponuj mu saa, pamietaj ze to tłuszcz a nie mięśnie, moze facet ma poczatki miażdżycy, nadciśnienie, moze sie przekrecic, niech sie najpierw skupi na spokojnych aerobach, a pozniej pomysli co dalej... saaa to nie lekarstwo na wszystko, jak najbardziej to fajna rzecz ale nie zawsze i nie dla kazdego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Kiedy chcesz zaczac? Moze zacznij od diety redukcyjnej, jak zacznie isc wtedy dobij sokiem. Taka moja rada. Pomoc w ulozeniu diety znajdziesz w dziale Odzywianie, bedzie z ciebie duzy chlop z tego co piszesz w ankiecie. Powodzenia!

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
Myślę że masz zbyt niski stopień zaawansowania aby sięgać po towar na rzeźbie. Z resztą jak byś zaczął od razu z grubej rury to nie miałbyś potem co dokładać żeby cięło dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
wiem ze spora część mnie nie poprze ale uważam, ze redukcja owszem ale nie soczek w mięcho - a dieta 2500 kcal.. jeśli ćwiczysz tak jak napisales to proponuje tylko dolozyc aeroby bo umówmy sie 15 minut to stanowczo za mało... przez pierwsze 20 minut spalasz weglowodany - cukry z organizmu a dopiero pozniej fat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
dlaczego na cyklonik zapuzno co?? wszystko dla ludzi nie namawiam ale u nas chlopaki po 18 19 lat bija i rosna jak na ... doswiadczenie hmmmm moze i potrzebne chlopak potrzebuje pomocy to mu profesorzy odpowiedzcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 195
Generalnie mam zamiar pocwiczyc 2-3 tygodnie zeby znow przyzwyczaic sie do ciezarow i wpasc w rutyne regularnych treningow, od kwietnia chcialem zarzucic BPI RX6, bralem juz nowego Venoma, ale jest on strasznie przecietny i daje slabe efekty nawet przy diecie i odpowiednim treningu. Mniej wiecej w tym samym czasie chcialem dorzucic cos z wyzszej połki do tego RX6, zeby wzmocnic jego efekt.
Co moglibyscie do tego zaproponowac, co mialoby jako taki sens i dalo dobry efekt ??

Zmieniony przez - pajacyk666 w dniu 2012-03-21 12:54:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 148 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1882
No to masz prosty cykl:
575mg enana e5d(antykatabolicznie)
2.5 iu hormonu.
trena mu nie dasz bo za mały staż. clen na samym początku też bez sensu clena pod koniec rzeźbienia bym dorzucił. spróbowałbym dorwać na jego miejscu ketotifen i pociągnąc clena przez 6 ostatnich tygodni. DNP nie weźmie bo od tego się przekręcić można. ja na dnp wietrzyłem pokójprzy temperaturze na dworze -20 stopni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
elvis po co mu az ponad 700mg enana tygodniowo??? i jeszcze z tym gh wyjezdzasz od razu, na poczatek propionat 100 mg eod wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
co temat to lepsze jaja...

jaki kvrwa doping ???

weź sie za aeroby, codziennie rowerek, szybki marsz, zacznij od 30min i dorzucaj 5min co tydzień, do tego ta siłka, sw co tam lubisz

od diety masz odpowiedni dział leniu

rozpyerdalacie coraz bardziej otyły koleś w takim stopniu zapuszczenia nie kwalifikuje sie nawet pod mocne spalacze a tu testa proponują hahaha

mięśni tam pewnie nawet nie ma co chronić, także wszelkie glutaminy i tego typu zabawki też bym olał

aeroby, dieta, i zapraszamy do działu suplementacja za 6 miesięcy


Zmieniony przez - sqrwiello w dniu 2012-03-21 21:33:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6266
i to dobra rada :):):) prościej i dosadniej nie można było :) - gites sqrwiello ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
sqrwiello tak cztam te twoje wypowiedzi i widze,ze wszedzie ze wszystkich szydzisz i kozaczysz,bardzo mnie interesuje czy z ciebie taki harpagan,wez wrzuc jakas fotke albo podaj chociaz wymiary(tylko prawdziwe) bo ja cos mysle ze ty masz chyba z 15lat..kazdy kiedys musi kiedys zaczac,a ziomus wazy 115kg ma w lapie 44cm,mozna z niego zrobic konkretnego goscia,wiec prosze cie nie pier.... fakt ze nie sluchaj glupot o enanie czy prohormonach,wez sobie propa i jak masz dojscie to sambutamol na poczatek cos typu clen,ale dla mniej zaawansowanych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w odbloku - cypio+oxa

Następny temat

Cykl + Mala Relacja+Fotki

WHEY premium