SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL PRIORYTETOWY : KLATA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 256326

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na 15tkach prawde mowiac nie powinienes spadac ponizej 12 powtorzen (na 10tkach nie schodz ponizej 7 a na 5tkach ponizej 2)
jak masz watpliwosci czy zrobisz te 12 minimum to najlepiej nie rob albo zrob tylko serie polowicznych powtorzen

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Przy barkach połówka połówki to nie wiem co to wyjdzie Poradze sobie juz;P
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
ja w pierwszy dzien zrobilem tak : 15 powt zaczelem od 40 dalej 45 50 no i 55 kg podnioslem dokladnie 10 razy niedalem juz rady. dzis schodze na silownie i bede robil po 10 powt to mam nadzieje ze cos lepiej pojdzie ;) Ogolnie zrobilem narazie 1 dzien tego treningu i dopiero dzis czyli 2 dni pozniej wstaje a tu lydek niemoge do konca wyprostowac czuje tylna czesc ud jak niewiem co no i klata boli jak probuje sie rozciagnac xD ogolnie ciesze sie Pozdro

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Pisz jak idzie;P daje Soga na zachęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
hehehe dzieki Ciupelek ;) No wychodze juz z tego forum biore shocka i na silke jazda:P Pozdro

Musialem sie cofnac bo chcialem sie zapytac jak wyglada wioslowanie jednoracz na wyciagu dolnym? nie widze tego w atlasie;/

Zmieniony przez - dającymaxa w dniu 2008-07-09 17:00:12

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Na wyciagu dolnym.
taka rączka do jednej ręki.
Bierzesz ławeczke albo kucasz i druga reka trzymasz za kolano. I ciągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Ciupelek


Przy barkach połówka połówki to nie wiem co to wyjdzie Poradze sobie juz;P
pozdro


masz zle podejscie
to nie jest polowka polowki tylko "tak jakby" zupelnie inne cwiczenie i o niebo skuteczniejsze
co potwierdza kazdy lub prawie kazdy kto je wykonywal przez dluzszy czas

jesli ktos robi pelne wyciskania zza karku to na 90%(powiedzmy) dorobi sie klopotow ze stawami barkowymi



dającymaxa


ja w pierwszy dzien zrobilem tak : 15 powt zaczelem od 40 dalej 45 50 no i 55 kg podnioslem dokladnie 10 razy niedalem juz rady. dzis schodze na silownie i bede robil po 10 powt to mam nadzieje ze cos lepiej pojdzie ;) Ogolnie zrobilem narazie 1 dzien tego treningu i dopiero dzis czyli 2 dni pozniej wstaje a tu lydek niemoge do konca wyprostowac czuje tylna czesc ud jak niewiem co no i klata boli jak probuje sie rozciagnac xD ogolnie ciesze sie Pozdro



masz nick "dajacy maxa"
ale jak chcesz rosnac to powinienes byc "biorący maxa"

przemysl to

poza tym slyszales kiedys ze na pierwszysm treningu w jakimkolwiek cyklu treningowym (a nawet nietreningowym ) nie powinno sie isc na maxa ????!!!!

pierwszy tydzien to "zupelny odpoczynek"
drugi tydzien to "wyczucie na czym sie stoi"
trzeci tydzien to "pierwsze kroki"

pozniej coraz mocniej i mocniej, ale stopniowo

az do wypalenia sie postepow

i znow tydzien przerwy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
newsa to mi nie powiedziałeś Wodyn:P wiem bo sam miałem problemy z barkami i od 6 miesiecy robie tylko skrócone. Ale chodzi o to ze pisałeś ze mam skórcić juz skrócony ruch? Priorytet na Barki mam na myśli;p to ten ruch by miał chyba 1-2 cm
A to ze cza skracać to ja wiem i wszystkim tłumacze. Zreszta od CIebie sie tego nauczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 641 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5376
hm no robilem chyba inne cwiczenie Ciupelek haha masakra pomyslalem sobie ze wioslowanie w podporze to nie bedzie to i zrobilem na wyciagu dolnym takie 2 raczki wzielem i ciagnelem do klaty przy wyprostowanych plecach. Wodyn no powiem szczerze ze inaczej do tego podszedlem. Dzis na treningu jesli chodzi o klate to 10 powtorzen 40kg 45 50 55 i jak bylem przy 60 to zrobilem 9;/ niedalem rady bez asekuracji juz troche obawa byla. wzielem jednak dalej 65 i zrobilem 4 powtorzenia. Coz ja na kazdym treningu chcem brac tego maxa normalnie robie wszystko aby wykonac zalozona liczbe powtorzen czasami mrok przed oczyma sie pojawia ale to mala przeszkoda. No coz w piatek moze troche inaczej podejde do treningu musze sie gleboko nad tym zastanowic.Dzis i tak czuje sie mniej zmeczony niz w poniedzialek ale pot cieknal ze mnie okropnie:P trening jako taki baaaardzo mi sie podoba i nawet jak nie da mi efektow to bede mial frajde Pozdrawiam i czekam jak cos jakies rady czy cos ja bardzo chetnie przeczytam nawet te negatywne, wkoncu najwazniejsze jest to ze zyskam doswiadczenie ktore pomoze mi w dalszych treningach Pozdro :p

Walcze do ostatniego tchu, każde powtórzenie dla mnie kwestią bytu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
I wszystko zdupiłeś
Jeśli robisz 9 powt to robisz sam* jedna połówke i do domu tj.reszta treningu. Masz zrobic 10 - robisz 9 i koniec. Zostawiasz sobie zapas. Za tydzien te 60 podniesiesz 10 razy a 65 te 6 i wtedy robisz 4 połówki zeby było 10 . I koniec. Za 2tygodnie robisz 9 i jedna połówke. Za 3 tygodnie zaliczasz 65 po 10 i robisz 70. Przykładowo dasz rade 5p . to robisz reszte 5 połówek.
Przeciez jest napisane ze musisz zaliczyć zeby przejsc na nastepny ciezar. Mozesz wzmocnić górna faze połówkami ale to nie jest pełne zaliczenie.
Jak nie zaliczasz danej liczby powtórzeń to partner podnosi Ci sztange do góry i robisz brakujace powtórzenia w górnej fazie. Dopiero jak zaliczysz pełną liczbe powtórzeń ( w całej fazie nie również górnej ) to bierzesz sie za nastepny ciezar. Im rzadziej dochodzisz do załamania tym lepiej! jak wiesz ze te powtórzenie jest Twoim ostatnim to koncysz. Nie próbujesz. Bo po co ryzykować? A tak masz pewność ze Ty nie jesteś niczemu winny.Zawsze sobie zostawiaj zapas. Bo Twoja psychika twierdzi ze stac Cie na więcej i to Cie nie blokuje.
Jak lubisz dac z siebie maxa na treningu to przestrzegaj diety i zalecen Wodyna. TO daleko zajdziesz. Ze bardziej bedzie piekło i im wiecej bedzie załamań mieśniowych tym czesto gorzej.
Zdawaj relacje i nie przesadzaj
pozdro

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-07-09 22:51:55

Zmieniony przez - Ciupelek w dniu 2008-07-09 22:52:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BARDZO WAZNE!!!

Następny temat

wasze zdanie please!!! WAŻNE

WHEY premium