SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKLE KREATYNOWE - TUTAJ DOBIERAMY PRODUKTY I DAWKI PREPARATÓW KREATYNOWYCH

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 304555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
Tak, czasem potrzebuje czegos do wiekszej motywacji, ale do tej pory, mialem stacki miajace w składzie jakies pobudzacze typu Clout lub o czym zapomnialem wspomniec Mesomorph'a ale samego, nie w jakims cyklu kreatynowym, ale po nim mialem dziwne skurcze, libido na poziomie 0, wiec mimo dobrych efektów raczej do niego nie wracam.

Wiec opcja, kreatyna, pre-workout, kreatyna była bym czyms nowym dla mnie.

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
clout nie pobudza,

meso - hardcore

potwierdź jesli mozesz - jesteś zainteresowany cyklem kreatynowym z przedtreningówką?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 171 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1461
1) cel/masa2b) nazwa produktu/produktów, oczekiwania*: dobry power na treningu + siła i masa
3) staż/ 2.5 roku troche ponad

ostatni cykl 6 tygodniowy skończyłem 7 tygodni temu -cell pump + crester biogenixa

był to mój drugi cykl kreatynowy odkąd wróciłem na siłownie 2.5 roku temu - i drugi na tym samym połączeniu
efekty średnie

a teraz się zastanawiam co zastosować zostało mi jeszcze cell pumpa ok 300 g i crestera 220 kaps ,

czy samemu zrobić sobie stak kraeatynowy czy kupić coś gotowego typu horse power
od cyklu oczekuje pobudzenia na treningu +wzrost siły i masy
Nie jestem mocny w temacie gotowych staków i nie wiem co wybrać
choc jest to temat poświęcony cyklą kreatynowym zapytam również o to z czym połączyć doradzony przez was produkt -(jestem ektomorfikiem) dotąd łykłem do uzupełnienia diety gainera mutant / a teraz się zastanawiam czy nie lepiej carbo z aminokwasami + dobre białko czy nadal gainera

informacje dotyczące mojego planu i wymiarów w linku pod wypowiedziami



sorki że jeszcze raz zawracam głowe
zakupiłem doradzone pure power i coffeine plus
ale mam pytanko pure power tylko w dni treningowe i zawiera w dawce 5 g kreatyny - wystarczy tyle
a może dorzucić coś w dni nietreningowe został mi crester i cp
czy zakupić mono /chyba że pure power wystarczy więc po co wydawać kase

Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie.
Muhammad Ali
http://www.sfd.pl/masa_pod_okiem_specjalistów-t695627.html aktualny plan i forma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
faftaq - tak jestem zainteresowany cyklem kreatynowym z przedtreningówką :)

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
luis2 - pure power mozesz brac i w DT i w DNT, a nawet 2 x dziennie

z tym że do porcji przedtreningowej dodawaj kofeiny

jak masz resztki innych stacków - to wrzuć do cyklu jak najbardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pomyśl o zestawie:

kreatyna:

https://sklep.sfd.pl/Controlled_Labs_Green_MAGnitude-opis1580.html

+ coś z mocniejszych przedtreningówek:

https://sklep.sfd.pl/Nutrex_HEMO_RAGE_Black_ultra_concentrate-opis3387.html

lub łagodniejszych:

https://sklep.sfd.pl/Gaspari_Nutrition_Super_Pump_250-opis2247.html

Albo też możesz przyciąć koszty i kupić:

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Pure_creatine-opis26687.html

+

https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_100_Pure_Power-opis26686.html - ten stack natomiast uzupełnić byś musiał o kofeinę lub porcję spalacza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
A słyszałeś jakies negatywne opinie na temat PharmaFreak Ripped freak Pre-workout??

A jakbyś porównał Magnezowy chelat kreatyny(Controlled Labs Green MAGnitude), ketoizokapronian wapnia kwasu linolowego kreatyny(Muscletech Creakic Hardcore) chlorowodorek kreatyny(PharmaFreak Creatine Freak)?? wiem ze kosmiczne nazwy itd to najczesciej bubel (mam na mysli głownie Musletech) ale moze jednak.

zastanawiałem sie tez nad zestawem (bardziej teoretycznie i z ciekawosci):

Fitness Authority Muscle Serum
Fitness Authority Intrasize
Fitness Authority ReconaSize

tyle ze to juz porzadna kasa idzie wtedy, ale generalnie masz jakąs opinie na ich temat??

dzięki za odp.
pzdr

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
magnezowy chelat kreatyny wypada o tyle lepiej, że oprócz kreatyny - zawiera również dobrze przyswajalny magnez. Poza tym to ja jestem zdania, że nie ma istotnych form w działaniu poszczególnych rodzajów kretki. Sam najczęściej jem mono, stacki kupuję głównie przedtreningowe, lub clouta ze względu na sporą dawę ALC, kwasu orotowego i BA.

Suple FA które wyżej wymieniłeś wybitnie mi nie podeszły. Zamiast muscle serum wolę napalm (ta sama firma), intrasize była dla mnie objętościowo nie do wypicia, byłem zamulony "pokarmowo" po spożyciu całej porcji w trakcie treningu. Zaletą w/w jest zawartośc glicerolu, który zbiera dobre opinie, a summa sumarum wychodzi sporo gram tej substancji. Wadą jest tragiczny smak wspołny dla całej trójki, nie żebym był specjalnie wybredny, ale miałem kilka sampli i wierz mi, że wypicie podobnie obrzydliwej przedtreningówki, nastepnie napoju intra-workout równie obrzydliwego i na zakończenie potreningówki o bliźniaczym smaku po kilku dniach staje się czynnością która wymaga wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3299
dzięki za porady, dostosuje sie i zamówie Controlled Labs Green MAGnitude oraz Nutrex HEMO RAGE Black ultra concentrate

Chłop potęgą jest i basta.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
pamiętaj, że Hemo rage to mocna przedtreningówka
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

REGULAMIN DZIAŁU - ANKIETA

Wiecej