SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYBER Laboratories (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 201321

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61
mm1986
Procek, a nie lepiej przycelowac w Aquaviron z Indii? Swojego czasu sporo go bylo w Polsce, ja osobiscie bilem, igla 0,6 jak woda, w barki bilem, dyskomfort mialem taki sam jak po propie Unigena, czyli nie pamietalem na drugi dzien gdzie bilem, po co sie meczyc Dla mnie srodek petarda, w tym roku odpale znow, 50mg a moze 75 jak bede chcial zeby mi rogi wyrosly

Zmieniony przez - mm1986 w dniu 2012-06-23 22:57:57


jakiej firmy biles ten aqaviron ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
abbott

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2012-07-05 21:14:44

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Misiek, jw. widze skad jestes, w Twoim miescie bardzo popularny ten srodek jest :) bije sie tam litrami..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
i zmien sobie zdjecie w profilu jak chcesz posiedziec dluzej na forum masz czas do jutra

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Od siebie dodam.

Prop - działa wzorowo, iniekcje zasadniczo bez wiekszych powikłań, czuc na drugi dzien miejsce iniekcji, ale to żaden bol>
Mix - działa wzorowo, iniekcje rowniez bez powikłan i rownież delikatnie czuc miejsce iniekcji.
Tren Acetat - petarda, regeneracja szybko na plus, przy tych warunkach pogodowych, mimo deficytu kalorycznego wynikajacego z upałów, cały czas do przodu, takze kosic musi

W zanadrzu jeszcze tren enan do stestowania i moze kilka innych srodków

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090
wszystkie srodki dzialaja jak powinny, nie ktore srodki fakt sa troche bolace ale po kilku tygodniach nie odczuwasz juz zadnego bolu,
testowalem osobiscie testy,oxa,vino,treny petarda w h**,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Jak master cy.B.era ??

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Usunięty przez e-lite za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24

Prawie wszystkie ug to rynsztok...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
bije mastera juz z 9 dzien i narazie ok zobaczymy pozniej jakby wiecej zyl
ogolnie mam wielka ochote na ta mete injekcyjna mam nadzieje ze na zimowe masowanie pojdzie

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2012-07-09 22:02:18

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Tren Acet petarda, dwie ostatnie noce zarwałem z powodów zawodowych, po tym spałem w trakcie dnia po 2-3 godziny, przed dzisiejsza nocą zarypałem troche środka nasennego aby sie w koncu wyspac no i mineło 6 godzin, a oczy sie same otworzyły i w dodatku swieży jestem jak niemowle szkoda tylko, że przy dzisiejszej iniekcji złapał mnie lekki kaszel, nie lubie tego, ale coz uroki trenu...

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Omnadren 250 Fake czy nie?

Następny temat

nowa deka norma

WHEY premium