SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO robić??????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Waże 108 kg przy 180 cm i ćwicze od 2 miesiecy. Moi kumple zaczynali równo ze mna i zwiększyli obciążenia o 10 - 15 kilo a ja niemoge nic dołożyć i cały czas te same ciężary. Jest to strasznie dołujące i odechciewa mi się ćwiczyć. Chodzi mi tutaj o całą górną część ciała, nogi ma spore to moge więcej dzwigać. Może to dlatego że oni są chudsi odemnie???? Niewiem co ma zrobić bo jak chce wziąść większy ciężar to odrazu kończy się to kontuzją przez zaduży ciężar. Czy jedynym wyjściem jest kuracja bo jeśli tak to nawet nie będe się zastanawiał. Prosze o jakieś rade. Z góry dzięki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Ale napisz coś o treningu, odżywianiu a panikuj od razu. 2 miesiące trenujesz i już miałeś kikla kontuzji - nie rozumiem (ja jedną kontuzje miełem ok. 3 miesiące)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29
Trenuje co drugi dzień, najzwyklejszy trening Klata: płaska skos rozpiętki Barki: wyciskanie za karku przed głową wyprosty rąk przed siebie z hantlami Triceps: wyciskanie wąskie w leżeniu uginanie francuskie w leżeniu Biceps: uginanie ze sztangą stojąc uginanie w oparciu o kolano a do tego brzuchy i pompki rower bierznia. Diete mam taką że nie jem żółtych i topionych serów, żadnej wieprzowiny, polędwicy, ziemniaków, ryżu, kasz, makaronu, cukru, miodu, słodyczy, winogron, gruszek, śliwek mandarynek pomarańcz brzoskwiń itp. I nie pije alkoholu. 5 posiłków dziennie. Chyba tyle. A z tymi kontuzjami chodzi mi o to że np. dzisiaj robiłem skos 30 kg i przy ostatnim powtórzeniu straciłem koordynacje i sztanga poleciała mi do tyłu i całe prawe ramię mnie napiperdala. Raz że mam później problem z wykonywaniem ćwiczeń a dwa to ten ciężar 30 kilo na skos to tragedia i do tego nic nie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
To może lepiej napisz co jesz....
Tylko dokładnie i bez oszustw, hehe (co jesz, ile, o której godzinie)
Podaj także ile serii wykonujesz na dane grupy mięśniowe.
Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5372
P.S. Ile serii i ile ruchów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
napisz jaki jest twój caly trening bo to cos do tej pory napisał to albo jakoś opacznie inerpretuje albo to jest hu.ja warte

acha a ta twoja dieta też jest pie****nieta na maksa

gościu idx najpierw do odzywiania i poczytaj posty podwieszone o diecie i se ułóz jakąś porządną później wróć do treningu i ułóż porządny trening w którym bedziesz ćwiczył klate tric bic bary PLECY i NOGI których tu brakuje

wogóle nie cwiczy sie tych samych partii miesni co drugi dzień chyba ze to trening hst czy coś podobnego

i po co ty wogóle ćwiczysz?? chcesz schudnąć ?? nabrać masy czy siły?? bo widze tu pare sprzeczności...

a tak na koniec to nie patzr na kumpli tylko na siebie

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening mięsni brzucha na CKD+thermal?

Następny temat

kobieta na siłce

WHEY premium