SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO ZAMIAST WINSTROLU??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6731

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Witam Wszystkich,

mam prośbe czy ktoś mógł by mi doradzić jakąś alternatywe do winstrolu.
jak widzicie jestem totalnie zielony jesli chodzi o doping. Swoją przygode z silownia zaczołem kilka lat temu. nigdy nie stosowałem dopingu. w hcwili obecnej podjolem decyzje aby pojsc krok dalej i poprawic definicje. za 2 miesiace bede mial moje 30 urodziny wiec chcial bym wyglądać lepiej niz kiedy kolwiek.
jak już wspomniałem mam prawie 30 lat, moja obecna waga 98 kg przy 183cm wzrostu. bardzo prosze o pomoc i jakieś rady. Mam na mysli co brac, ile i jak długo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363906 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667502
ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12279
1. Ankieta.
2. Czemu wino (solo?) na 1 cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
1. WIEK:30
2. WAGA:98
3. WZROST:183
4. WYMIARY:
-biceps:42
-klatka:117
-udo:??
-talia:96
5. STAŻ NA SIŁOWNI:7 LAT Z PRZERWAMI - 8 MIESIECY BEZ PRZERWY
6. DIETA: POSILKI 5 RAZY DZIENNIE, WSZYSTKO GRILOWANE LUB NA PARZE
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: TO BEDZIE MOJ PIERWSZY
8. TRENING:4 RAZY W TYG
9. CEL CYKLU: POPRAWA DEFINICJI I SPALENIE NADMIARU TLUSZCZU
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): NABRANIE MASY TO NIE PROBLEM MIMO TO ZE TRZYMAM DIETE
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: NIE LYSIEJE I ZAROZT RACZEJ SLABY
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:110 KG OSTATNIA SERIA 10 POWT
-martwy ciąg: NIE ROBIE
-przysiad: 110 KG X20 OSTATNIA SERIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Czytałem opinie na temat winstrolu i podoba mi sie działanie, chciał bym jednak uniknąc skodków uboczyny takich jak podwyzszenie złego choresterolu i problemow ze stawami. zastanawiałem się czy jest jakiś zamiennik z podobnym działaniem ale bez tak wilelu skutków ubocznych?? proszę rady? i dokładny opis bo jestem nowy w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oxanandrolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94065 Napisanych postów 363906 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667502
wino solo kiepskie rozwiazanie,szybciej celował bym w krótkiego testa ale musisz zacząć od diety i policzyc ile zjadasz dziennie kcal jaki masz rozkład b/t/w tutaj masz pomocne kalkulatory http://potreningu.pl/diety 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Epistane(ph) - aż tak nie jedzie po stawach, turinabol, oxandrolon

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 341 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7403
Stana-droll to Ph podobny do wina w działaniu ale musisz 2 paczki po 100 kps ( 200 mg) kupić aby cykl walnąć i do tego dieta na -kaloryczny . Ten Ph osłoni mięśnie i da lekkiego kopa na treningu nie ma żadnych skutków ubocznych oprócz zwiększonego ciśnienia ( ciśnieniowcom naprawdę nie polecam) do tego johimbin'e i trening na czczo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
dziękuję wszystkim za podpowiedź. wracając do postu Lodzianin1.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
w chwili obecnej zmieniłem dietę i obciąłem węglowodany. dziennie wychodzi 1838 Kcal - 183g białka - 67g tłuszczu - 124g węglowodany.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

British Dragon Testabol Propionate ??

Następny temat

problem z kolanami czy doping pomoże ??

WHEY premium