SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

CO ROBICIE W WALENTYNKI

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1733

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2836 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19616
i nie ma czym i nie ma jak...

Bo zycie to nie bajka nie głaszcze sie po jajkach.

....prawdziwy facet nie je miodu......prawdziwy facet źuje pszczoły....

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43365 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
mam juz go od sylwka w wypowiedziach a przedtem nie widzalem na forum. ja sie nayebalem jak autobus w walentynki, ostatnio nie miewam kaca i spdkow a kiedys byl dramat
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2702
a mnie kuffffffa dorwal mr jojo , odpuscilem na moment
i juz dupa,cyc rosnie a nie mam ochoty na lipo.Co myslicie
o tym, biere ultimate burn z yohimbine hci i pytanko moge
zapodac se NO BOSTERA

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne zostały popełnione z premedytacją...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2702
o kuuuufffffa teen'ki moze eighteen'ki, a tak wogule to
od ilu mozna brac pod ,,noz'' od 16 czy 18 slszalem kiedys w tv ze w stanach mozna od 15 ale to juz przegieci oooooooooooooo
kuuufffffffffffffa uciekam bo mam jazdy i nie moge nie zdazycccccccccccccc

Wszystkie błędy stylistyczne i ortograficzne zostały popełnione z premedytacją...

napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 628
zakochane kubeczki zakochany kondon?

JAKOSC CZY ILOSC?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1158 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2872
"Walentynki **** Off, Noc Kupały ok!!!"

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Muscle and fitness uk KUPIE

Następny temat

Co sie dzieje z ta ZLOTOWKA ?

Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Proste sposoby na to, by nie marnować jedzenia! Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Urodziny w domu Arnolda Schwarzeneggera Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Ronnie Coleman podda się kolejnej operacji! Burgery z kaczki Burgery z kaczki Nandrolone w  podnoszeniu ciężarów Nandrolone w podnoszeniu ciężarów Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Jaka jest najlepsza odżywka na masę? Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Przeziębienie - objawy, zapobieganie, leczenie Żony Mr. Olympia Żony Mr. Olympia