SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO JESC DO KREATYNY???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 570 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
JAKIE PRODUKTY POWINNO SIE JESC JAK SIE BIERZE KREATYNE????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
Bialko:
-Co jesc
ryby (najlepiej morz polnocy) ,jajka (cale lub bialka,polecam cale),drob (szczegolnie piersi kurze i indycze) ,wolowina , soja(od czasu do czasu nie zaszkodzi a diete trzeba urazmaicac) ,chudy nabial ,odzywki bialkowe,cielencina ,dziczyzna ,chude wedliny dobrej jakosci

Wegle:
Warzywa,owoce,platki ,otreby,ryz brazowy,kasze ,glukoza,miod,ryz preperowany,carbo ,chleb razowy

Tluszcze

Tran,oliwe z oliwek,olej lniany,siemie lniane ,zoltka jaj,avocado ,tluste ryby polnocnych morz

Oczywiscie by qaz bo nie chciało mi sie wypisywac tych produktow, ale ogolnie to jemy takie produkty do kreatyny jak i takie jak i bez brania kreatyny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
normalnie jesz, tak jak bez krety.
pół godz. odstępu między kretą a jedzeniem, kawa też nie w tym samym czasie, alkohol w większych ilościach daruj na cyklu. that's all

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
Dodam jeszcze, że przy jedzeniu kretki zjedz jakieś węglowodany proste(glukoze lub carbo) na szybkie podniesienie insuliny. - przyśpiesza to transport kreatyny do mięśni.

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20408
może uznasz to za głupie ale twoje pytanie powino brzmieć raczej czego nie jeść i nie pić , jeśli miałes dobrą diete i dobrze ułożoną to jesz ją tak jak jadłeś . Wyjątki sa mianowicie takie ze pierwszy posiłek po kreatynie jesz po conajmiej 30 minutach od spożycia jej porcji . Na kreatynie unika sie alkocholi i kawy . I stego co mi sie obiło o uszy niewiem czy dobrze to wiem że zbyt duże ilości błonika w posiłku po kreatynie mają nanią niezbyt dobry wpływ ale to juz nie jest pewna wypowiedz zmej strony . Aha do kreatyny możesz wcinac Carbo i Tauryne ( węgle - energia dla ciała , tauryna - znakomity transporter dla kreatyny przyspiesza jej transport ) finito wiencej masz wmym podpisie o kreatynie

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2005-11-20 19:39:19
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30614
Tłuszcze???
Myslałem ze utrudniaja wchłanianie kreatyny???
A w cyklu chyba chodzi o to że by jak najszybviej kreatyna została wchłonieta do organizmu !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3871
zamiast glukozy można zjeść do kreatynki poprostu troche cukru?? ilie jak coś z pół kg
1

"Pragnienie kasy zmienia Twój tok myślenia
Sny, marzenia, sposób ich spełnienia"
-K44-
http://www.sfd.pl/temat228701_strona1/ -moje fotki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Sacharoza (cukier) to zły pomysł jesli chodzi o ww proste

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Bazz78_tłuszcze to tylko w godzinach brania kreatyny powinno się unikać. Później już normalnie jemy.

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
najlepiej ulozyc diete i dac tu do oceny...to bedziesz mial dokaldniewypisane coikiedy jesc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobrze się to widzi ?

Następny temat

Jak przyrzadzic ptaka??

Wiecej